Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi a francért raknak ár...

Mi a francért raknak ár kérdéseket más topikba, mikor egyedül itt kapok normális választ?

Figyelt kérdés

Egy csomószor volt, hogy a kérdésben direkt kértem ne jelentsék, meghogy ne rakják át, mert ide is tartozik meg a tanuláshoz is. Most megint felraktam egy kérdést ami ide is tartozik és a tanuláshoz is. De ott jó ha kapok egy választ ha kiemelem 3 at azok is csak ilyen okoskodó válaszok.

Itt meg kapok több normális segítő szándékú választ.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..


2011. okt. 9. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a mániájuk, én is utálom.
2011. okt. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azért az megtisztelő, hogy minket jó válaszolónak nevezel.

Kösz!

2011. okt. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

hát szivesen:)

vannak akik hülyeségeket írnak meg provokálnak, de az általában a 4 nagy párt kérdéseinél vannak, normális kérdésre itt csak normális választ kaptam

2011. okt. 9. 12:33
 4/8 zkriszti3 ***** válasza:
Ha tévedek ne haragudj,de úgy tudom még nem döntöttek.
2011. okt. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

miről nem döntöttek?

már a kérdés át van rakva

2011. okt. 9. 18:29
 6/8 A kérdező kommentje:
ezt a kérdést is átrakták
2011. okt. 9. 18:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem az idegesített, hogy volt egy kérdés, kifejezetten családi kapcsolatokos, és átkerült az ételek, italok kategóriába, csak mert a kérdező szerette volna, ha betiltják az alkoholt. Mikor nem az alkoholról szólt a kérdés.


Persze, sokszor van az, hogy én magam sem tudom, hova való a kérdésem. Mert vannak ilyen kétfelől is érdekelt kérdések.

vallás-ezotéria (mágiában való hit)

önismereti kérdések-egészség

kultúra-szórakozás (színház)

házifeladat kérdések-szórakozás (kötelező olvasmányok)

2011. okt. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zkriszti3 ***** válasza:
Azért írtam,hogy nem döntöttek,mert néztem a kérdésed az iskoláról.Ha félre értettem valamit ezt vedd semmisnek.
2011. okt. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!