Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Igaz az, hogy ha valaki túl...

Igaz az, hogy ha valaki túl sok "nem hasznos" pontot kap, akkor azt letiltják?

Figyelt kérdés

Mármint ha elér egy bizonyos számot, vagy hányadot, akkor megvonják a válaszolási jogot.

Egyáltalán tudható valahonnan, hogy mennyi értékelést kaptam már?


2011. márc. 10. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ez engem is érdekelne...
2011. márc. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Nem tiltják le a pontozás miatt, ilyesmi sehol sincs leírva.

Viszont ha valakit annyira lepontoznak, akkor annak bizonyára oka van. Azért már inkább letilthatják.

Gondolom ez meg is történik, mert nem sokan vannak itt feltűnően kicsi % értékkel.

2011. márc. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
egyszer nagyon bepipultam, mert tök értelmes, korrekt válaszaimat sok értelmes emberke lepontozta, mert nem osztotta a véleményemet, na mindegy, most nem ez a lényeg, szóval ezen bepöccentem, napokon keresztül mindenkit lepontoztam, aztán mikor megnéztem, hogy a toplistát a 0. helyen álltam és azt hiszem mínusz pontjaim voltak, volt egy idő mire ezeket helyre hoztam :D, de nem tiltanak, legalábbis engem nem tiltottak
2011. márc. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Le nem tilthaják,csak lepontozzák a modik mivelhogy nem helyes a válasz,hiszen mindenkinek nem egyezhet a válasza.
2011. márc. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
Előző vagyok.
2011. márc. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudok ilyesmiről a letiltásról ha csak nem tudatják azt senkivel csak a letiltottal.
2011. márc. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gungasam ***** válasza:
Miért tiltanák le amikor a pontozása nyilvános és mindenki láthatja, hogy értéktelen válaszokat ad.
2023. márc. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!