Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy néz ki az oldal moderátor...

Hogy néz ki az oldal moderátor szemszögből?

Figyelt kérdés

Látta már közületek valaki? Akár képen, akár ismerős révén.


Szerintem a miénkhez hasonló lehet alapjaiban véve, csak...

- Náluk látszik minden válaszadó neve

- Az összes válaszoló profilját elérik az összes hozzá tartozó kérdéssel és válasszal együtt, tudnak üzenetet is küldeni, vagy bannolni a delikvenst

- Ahol mi csak szavazni és jelenteni tudunk, nekik több gomb is van, pl. válasz törlése, szerkesztés stb.

- Valószínűleg van egy külön felület számukra, ahol a jelentett kérdések/válaszok jelennek meg, a jelentő és a jelentett nevének feltüntetésével


Így tudom elképzelni. Valaki más gondolkodott már ezen közületek?


2011. aug. 25. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
sztem egy titkos bunkerben vannak a Parlament alatt csúcs szuper érintő képernyős számítógépekkel
2011. aug. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
A moderátorok szemszögében minden kérdés a humor témakörbe való....
2011. aug. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A gyakorikerdesek.hu-n konkrétan még nem gondoltam erre, de más honlapokon, ahol moderátorok, adminok vannak, már igen. A kérdés nagyon jó, én is kíváncsi lennék rá. Ha nem olyan titkos, egy screenshot-nak is örülnék. Nem tudom, miért adnak rá egyesek komolytalan válaszokat.
2011. aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy valami archivumjuk van, mert többször is figyelmeztettek engem, hogy ne írjak gusztustalan válaszokat, és email-ben az összes olyan kérdést kigyűjtötte nekem az egyik moderátor, amikre obszcén vagy nem odaillő dolgokat válaszoltam, és nem hinném, hogy abból a 100 ezer kérdésből keresgélte volna ki.


Egy csinos bant is kaptam érte, ami mögött gondolom csak sima felhasználónév letiltás van. Az IP bant se tartom kizártnak, de az meredekebb, mert mi van, ha egy 12 éves gyerek vagyok, aki az iskolai könyvtárban írja az obszcén válaszokat? - akkor a könyvtári IP-nek tennék keresztbe.


Válaszok törlése is lehetséges, mert nem egy válaszomat törölték. Többszörös visszaeső vagyok :D


22/F

2012. jan. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt senki nem fogja megtudni.
2012. jún. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!