Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért jó az valakinek, h...

Miért jó az valakinek, h jelenti a moderátoroknak fel a kérdéseket? Mi bajuk lesz attól h ott van? Attól még lehet h az ugyanolyan fontos kérdés, mégha nem is látod mennyire.

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 18:00
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
engem nagyon idegesítenek ://
2011. aug. 26. 18:04
 2/14 anonim ***** válasza:
Jelentették már a kérdésedet? Mi volt az? Vagy miért vagy így felháborodva?
2011. aug. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen jelentettek már 2-őt, azért nem vagyok felháborodva, csak nem tom h ebbe másnak mi öröme van. Amúgy hány jelentés után törölnek engem innen??
2011. aug. 26. 20:09
 4/14 anonim ***** válasza:
Milyen kérdések voltak? Lehet, hogy jogosan jelentették.
2011. aug. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kérdező,ebből nekem is nagyon elegem van.Csak nekem nem törlik a kérdést,hanem átrakják a humor kategóriában.Persze a többi,a kérdésemhez hasonló kérdést nem rakják át...
2011. aug. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
engem is idegesít! ha nem kérdezhetek azt amit akarok akkor kap*** be.
2011. aug. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azért örülök, h egyet értenek itt velem valakik. Amúgy hány jelentés után törölnek innen??
2011. aug. 27. 14:44
 8/14 anonim ***** válasza:
emberek attól hogy jelentik a kérdésedet, még nem biztos, hogy törlik.
2011. aug. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem is töröltek egy kérdésemet, pedig csak annyit kérdeztem, hogy más is szerelmes Sp-be...,nem értem, hogy ebben mi volt olyan zavaró!!!
2011. aug. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%
Fú engem az nagyon idegesít, ha kiírok egy - néha sürgős - kérdést, kapok rá 1 választ, mert lusták írni. Erre kiírom 2 órával később megint a kérdést, és akkor meg jönnek az olyan értelmes válaszok mint "ezt már kiírtad egyszer" és az ilyen: -.-" lealázó szmájlik. B.sszus, és attól mi baja lesz, hogy még egyszer kiírom a kérdést?? Nem ötször, csak egyszer! Belehal? Felrobban a hörcsöge? Vagy mi, UGYAN MI baja lesz? Ezt még képtelen voltam felfogni... -.-"
2011. aug. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!