Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hány néven vagy regisztrálva...

Hány néven vagy regisztrálva Gyakorin?

Figyelt kérdés
Ha több reged is van, szoktál olyat csinálni hogy pl. az egyikkel választ írsz a másikkal meg felpontozod magad? Csak őszintén!
2011. szept. 17. 18:43
 1/8 dirtboy ***** válasza:
78%

csak egy nevem van,és ilyen pontozós hülyeség még az eszembe sem jutott.

a pontjaimat az értelmes válaszaimmal szeretném megszerezni nem pedig saját magamat pontozni.

2011. szept. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is ugyanígy vagyok vele mint te első. Csak kíváncsi vagyok hányan vetemednek ilyesmire.
2011. szept. 17. 18:52
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Én eggyel, de a családban más is használja és volt olyan h pl a bátyám bejelentkezve maradt... de még sose jutott eszembe felpontozni magam :O Szarok én a pontokra a pontok ált. annak számítanak vmit aki még új itt, aki régebb óta van az tudja h a százalék nem jelent semmit, pl. aki gyakrabban írkál a politika vagy vallás részbe azt mindig lepontozzák tök függetlenül attól h mit ír... meg néha van olyan h csak úgy lepontoznak pl emlékszem volt egyszer egy kérdés h mi a kedvenc fiúneved? Jött rá vagy 7 oldal tök normális válasz erre mindenkit lepontoztak valakik... ki tudja miért? A pont semmit nem számít!
2011. szept. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen még eszembe sem jutott. De most hogy eszembe jutattad, akkor se fogom megcsinálni. Túl sok meló a semmiért. :D
2011. szept. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Én eggyel regisztem
2011. szept. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
É
2011. szept. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Kettővel, de az előzőt már nem használom, mert azon a néven szinte minden ismerősöm megismer. Így meg ki tudom íratni a nevemet.
2011. szept. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Eggyel. Túl sok macera lenne a kettő :)
2011. okt. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!