Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogylehet az hogy egy másik...

Hogylehet az hogy egy másik nével voltam itt regisztrálva irtam imélen hogy töröljék, és törölték. DE kértem hogy töröljék ahozzászólásaim, deazt nemtörölték, miértnem?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 15:57
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

gondolom lehet mert ha valaki jelez a moderátornak hogy van egy neki nemtetsző kérdés és törölje,a moderátor törli.-.-

deha én írok hogy töröljék a kérdéseim mert hü..e válaszok mennek rá,akkor bezzeg nem.

2011. szept. 30. 15:58
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
ez nem kívánságműsor, a feltett kérdések az oldal tulajdonában állnak, és aki válaszol a kérdésedre, annak rontaná az összképét, ha kitörölnék az egész kérdést.
2011. szept. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kérdés nem hülye, akkor nem fogják törölni.

A válaszokat, amik hülyék, jelentsd a moderátornak.

Felelőséget kell vállalnod a kérdéseidért. Ha elmenkülsz mások válaszától, véleményétől, mi lesz veled az életben?

2011. szept. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

itt az a bibi,hogy nemtúl jó ez az oldal,eleve vagy kevés

válasz jön egy kérdésre,max 40 de sokszor csak 2 ,meg sok kérdést olvasok ésdirekt hülyeségeket kérdeznek,szeretik megbotránkoztatni az embereket,mert ők unatkoznak,kamusok.-.-

A másik az hogy feletszek egy kérdést,és ráfogják hogy hülyeség és amoderátor törli,holott szerintem semi baj nemvolt a kérdésemmel.

2011. szept. 30. 16:17
 5/16 A kérdező kommentje:
pl.volt egy ojan kérdésem hogy mért írogassák fészbokra ojanok hogygo meló,go meló,megint meló irány meló egész nap,akik dolgoztak 2 hónapot életükbe,ez hülye kérdés?ennyi erővel semijen kérdést netegyetek fel a fészbokról,mert nekem meg az hülyeség,kinek mi.-_-
2011. szept. 30. 16:19
 6/16 A kérdező kommentje:
kb semmi értelme nemvolt ide regisztrálni,semmire nemjó,akár maga az internet,inkább hokizok egész nap.
2011. szept. 30. 16:20
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt azoktók lenne megkérdezni, akik írogatják, mert mi honnan a rákból tudjuk?

Egyébként írhatnál kicsit rendesebben, bocsi.

Az sem mindegy, hogy melyik témában kérdezed meg a dolgot.

Tény és való, hogy járnak ide fel hülye emberek. De miért ne lehetne hülyéskedni néha? Ez bűn??

aki meg ok nélkül beléd tapos és nem jogos, jelented a moderátornak és kész. Az értelmes kérdésekre átllaában értelmes válaszok szoktak jönni.

2011. szept. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem elve rossz véleményem van a f..búkról. És a kérdésedre a válasz az lehet, hogy azért írják oda, mert sajnáltatják magukat, hogy már megint munka, dicsekednek, hogy na van munkám, valkivel tudatni akarják, hogy van munkájuk, vagy csak egy hülye blognak használják a f..búkot, mint sok ember. Azt is leírják, hogy mikor mennek wc-re.
2011. szept. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A gyökér kérdéseket törölni szokták mindig, csak éjszaka nincs moderátor. És itt kérdezni kell. A válaszban már lehet beszélgetni, de a kérdés nem arra van, hogy ismerkedni akarsz, írjatok ide. Beszéljünk itt stb...

A te kérdéseddel vagy az volt a gond, hogy nem jól írtad le, vagy pedig mondom, mi nem tudhatjuk, hogy miért írogatják ezt.

Úgy könyebb lenne segíteni, ha konkrétan szó szerint leírnál mindent. De mindegy, nem fontos.

A moderátorokról nem lehet tudni semmit sem. De nekem még nem volt gondom velük csak 1x, de akkor én voltam a hibás.

2011. szept. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

én nemúgycsinálom mint egyesek,én nemsírok a moderátornak,

ha ltáok egy nekem nemtetsző kérdést,nem írok hozá,ennyi,nehogymár miattam töröljék más kérdését.

2011. szept. 30. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!