Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem törlődnek a megválas...

Miért nem törlődnek a megválaszolatlan kérdések az oldalról?

Figyelt kérdés

Van olyan kérdésem, ami nincs megválaszolva, de már negyed éves, s senki se fog 25 oldalt visszalapozgatni a különböző témákban, s ha esetleg újra feltenném, akkor talán érkezne rá válasz, ha nem, akkor pedig nem lassítaná az oldalt.

( A kérdés amire gondolok, már egyébként szükségtelen is. )


2008. márc. 11. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Mert mindig van rá esély, hogy épp most fogják megválaszolni.

Az oldalon lehet szűrni megválaszolatlan kérdések szerint is, illetve ezek a kérdések külön kategóriát képeznek hírlevelünkben is, arra buzdítva az olvasókat, hogy válaszoljanak rá.

Így bármikor jöhet rájuk válasz, ha mégsem, akkor nagyon nehéz kérdés lehet.


Te magad írtad, hogy ezek a 25. oldalon vannak már, és nem is találkozol velük, akkor nem értem, hogy miért zavar.

2008. márc. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként meg ezeknél a kérdéseknél is lehet nagyon sok e-mailre feliratkozó, akik csak úgy értesülnek arról, hogy válasz érkezett, ha a kérdés megmarad, és nem új nyílik helyette.
2008. márc. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Így már értem. Köszönöm.
2008. márc. 12. 11:38
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Jaaaj, de buta vagy te!!!!! Gondolkodj már!!!! Amikor létrehoztad ezt a kérdést,akkor ilyen volt?? Ha minden megválaszolatlan kérdés törlődne az oldalról,akkor az azt jelentené,hogy nem lehetne kérdést sem létrehozhatni,mert mind azonnal törlődne. Bármikor megválaszolhatják a kérdésed,ha éppen arra a témára keresnek rá. Vagy ha interneten keresés közben az a kérdés jön be. Nekem is vannak hónapok óta megválaszolatlan kérdéseim, de azok sem törlődnek. Vannak olyan kérdéseim,amik megválaszolására nekem sincs szükségem. De csak én törölhetem le. Ha a vezetőknek nincs okuk rá,hogy letöröljék,akkor örökre fönnmaradhat az oldalon. Azért kicsit légyszíves gondolkodj,mielőtt leírsz egy kérdést. Gondold át,hogy van-e értelme föltenni, és csak azután tedd föl!
2015. márc. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!