Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hány kérdés van már itt? És...

Hány kérdés van már itt? És mennyi a max? A régi kérdések folyamatosan törlődnek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

5 oldalnyi kérdésem van már.

Szerintem nincs határ, hogy mennyit lehet kérdezni, de alul van a szerkesztők elérhetősége, kérdezd meg tőlük.

Azt tudom, hogy óránként 1-et lehet.

Nem törlődnek a régi kérdések, vissza tudod nézni őket, és válaszolni rájuk adott esetben.

2009. máj. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Ja, félreértettem, azt hittem, hogy nekem hány kérdésem van már. :)

Szerintem több száz lehet.

6-8 száz lehet szerintem.

2009. máj. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
a 600-800 nagyon kevés :) csak az egyéb kérdések kategóriában eddig 274 oldalnyi kérdés van (274x20=5480). és ez csak egy kategória:) szerintem simán lehet itt 100ezer kérdés is már. érdekes lenne valami kérdésszámlálót tenni az oldalra, olyasmit, mint a látogatottság számoló szokott lenni a honlapokon.
2009. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

áááá,attól sokkal több.Össszeszámoltam a Kedves kérdező kedvéért (meg egy kicsit engem is érdekelt).hihetetlen adatok.

Összes kérdés eddig:

230260 kérdés!! (+ - 25)

azt,hogy mennyi lehet a max,nem tudom.

2009. máj. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok. :-) A max. a tárhely-szerver méretétől függ, majd ha kicsi lesz, és az oldal szerkesztői nem akarják bezárni, akkor bővítik, de szerintem még bőven van hely. :-)

Szerintem nem törlődnek, legfeljebb a moderátorok törlik, ha olyan, vagy ha valaki nyomós indokkal kéri a törlést.

2009. máj. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!:)
2009. máj. 8. 12:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is meg van 100 ezer. De nekem is lenne egy kérdésem nem tudom hol találhatom az én kérdéseimet és ha rámegyek arra hogy kérdéseid nem add ki semmit pedig már kettőt is csináltam.
2010. jún. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!