Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Számít, hogy mennyi százalékot...

Hungy kérdése:

Számít, hogy mennyi százalékotok van a GYK-n? (Mindenkit felpontozok. )

Figyelt kérdés
Bosszantani szokott-e, ha lejjebb ugrik a százalékod, vagy egyszerűen teszel rá? Szoktad-e egyáltalán nézegetni a százalékodat? Egy válaszadásnál befolyásol téged, hogy a válaszadónak mennyi százaléka van, vagy csak a válaszra koncentrálsz? Minden válaszadót felpontozok.
2011. okt. 11. 07:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Vannak százalékgyilkos rovatok.

Egy darabig néztem, mára annyira nem érdekel.

2011. okt. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Csak a válaszomat nézem nem érdekel hogy ha vkinek több mint nekem, ha olyanom van megmondom a frankót még ha le is pontoznak, pl. én voltam 82-ön most ennyi mivel mindenki ossza az észt.

Tehát olyan nagyon nem érdekel, ebből nekem se jó se rossz nem fog származni ha meg nagyon jó lennék mert azért tudnák! azért nem fizet nekem senki, csak segítek ha tudok ennyi, kivéve mikor kötekedős napom van mert akkor nem tudok jó lenni. :S

2011. okt. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
én nézem a százalékomat.és már nagyon szeretném ha 80% felett lennék csak hát..:D
2011. okt. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Aha. látom valaki azzal szórakozott, hogy lepontozta a válaszaitokat. Én felpontoztam, de csak nem 100%-on vannak. Szóval itt a megoldás! Egyszerűen néhány idióta kretén annyira ráér, hogy hozzá ugyan nem szól, de a piros kezeket nyomkodja. Talán ennyire futja az értelmi képességeiből. Hát remélem, hogy nagyon élvezi, mert az ilyen kreténeknek ennél nagyobb öröme nem nagyon szokott lenni az életben. Nyilván a miniatűr szerszámát próbálja kompenzálni. Hát öcsém, ez nem jött össze, így is tudjuk, hogy kicsi pisilőd van!
2011. okt. 11. 08:33
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
a százalékom nem érdekel, de azt jó látni mikor vissza nézek egy kérdésre és látom hogy 100%-ban hasznosnak ítélték a válaszom, tehát többen egyetértettek velem.
2011. okt. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 zkriszti3 ***** válasza:
71%
Jó nekem akkor lenne,ha valami plusz járna érte.
2011. okt. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Nekem számít. Vagyis, inkább az zavar, hogyha egy teljesen normális válaszomat lepontozzák és "jogtalanul" megy lejjebb. Régen meg voltam őrülve a 90 feletti %ért, most már nem zavar annyira, hogy lejjebb ment.
2011. okt. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Rohadtul nem érdekel. Max ha oda van írva hogy 0%-ban vagy nagyon kevés %-ban hasznos akkor megnézem mit rontottam el. Ha 100% akkor meg örülök hogy hasznos volt.
2011. okt. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Engem annyira nem.Persze ha 20% alatt lennék akkor talán érdekelne
2011. okt. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 bánomisén ***** válasza:
77%

Engem nem érdekel a százalékom (és másé sem). Rendszerint meg sem nézem. Ha 0 %-ot mutat az oldal, akkor is ugyanolyan okos vagyok, mintha 100 %-ot. A tudásom, a véleményem, a tapasztalatom nem a névtelenül nyomkodott kezekből adódó százalék függvénye, hanem állandó, illetve folyamatosan gyarapodik.

Ahogy az előző kérdésednél is mondtam, a kezek nyomkodása teljesen szubjektív, mindenki a saját véleményét támogatja, illetve húzza le, amivel nem ért egyet. Tegye, ettől én még itt vagyok, és ha tudok, segítek annak, aki válaszra vár.

2011. okt. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!