Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Számít, hogy mennyi százalékot...

Hungy kérdése:

Számít, hogy mennyi százalékotok van a GYK-n? (Mindenkit felpontozok. )

Figyelt kérdés
Bosszantani szokott-e, ha lejjebb ugrik a százalékod, vagy egyszerűen teszel rá? Szoktad-e egyáltalán nézegetni a százalékodat? Egy válaszadásnál befolyásol téged, hogy a válaszadónak mennyi százaléka van, vagy csak a válaszra koncentrálsz? Minden válaszadót felpontozok.
2011. okt. 11. 07:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
45%

Nekem foleg az szamit, hogy a valaszadok szazaleka mennyi.

Pontosabban sokszor ra sem kell nezni, inkabb csak megerosites.

Siman eszreveheto, hogy a legkulturaltabb, legdiplomatikusabb es legtenyszerubb valaszokat (altalaban) 80-90% koruli valaszadok irtak, a 70-80% kozottiek is jokat irnak, csak gyakran a stilusuk nem tul kifinomult (belemennek szemelyeskedesbe, vannak helyesirasi, fogalmazasi hibak, szavakat roviditenek, hallomabol szerzett informaciokra tamaszkodnak, tini-stilusban irnak). Ez egyebkent nem gond, csak tapasztalatbol irom.

50-70 kozott vannak a legdurvabbak, azok, akik 1-1 elmelethez, de foleg a sajat igazukhoz, gondolataikhoz ragaszkodnak es frocsogo nyallal, mergesen adjak ezt elo. Gyakran a 60% kornyeki valaszolok mindenkinek ugy irogatnak, mintha ok sz.rtak volna a spanyolviaszt es minenki mas ostoba e vilagon. Empatia szinte semmi, tolerancia meg kevesebb.

50% alatt pedig szinte kivetel nelkul csak a kronikus kotekedok es a negativrekord dontogetok vannak, akik nem azert szolnak hozza valamihez, hogy a gondolataikat leirjak, csak azert irnak be 1-2 banto szot, hogy le legyenek pontozva.

Oket ertem meg a legkevesbe, legalabbis nem normalis dolog orulni annak, hogy semmi hasznosat nem csinalunk. Ha ennyire haszontalan es felesleges akarnek lenni, akkor kiulnek a kertbe fuszalakat szamolni, az is kb ennyit erne es meg az aramot sem hasznalnam...


A sajat szazalekomrol: kulonosebben nem foglalkoztat, de nem is nagyon ugral. Kb 3-4 eve regisztraltam, azota 93-94% korul ugral. Egyszer vettem eszre, hogy lement 92-re, most meg latom, hogy mar megint 93.

Nem igazan valtozik, de ez nyilvan annak koszonheto, hogy mar rengeteg valaszt irtam, igy nyilvan sok lepontozas kell ahhoz, hirtelen, hogy valtozzon a szazalek.

Vegulis, ha belegondolok ez jo erzes, egyfajta erdem, meg akkor is, ha fizikai jutalom nem jar erte.

Most megneztem: kb 6000 valaszt irtam eddig, ennek 93%-a hasznos. Ha belegondolok, akkor ez jo dolog.

2011. okt. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Engem nagyon bosszant mert azt írja folyton hogy mínusz egy százalékban adok hasznos választ:( Pedig válaszoltam egy csomót és mind hasznos volt csak egyes emberek olyanok hogy a kérdezők nem pontozzák fel a hasznos válaszokat és egyesek le pontozzák a hasznosokat de én nem ilyen vagyok
2011. nov. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!