Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Még 6 nap a gyakorikerdesek.hu...

Még 6 nap a gyakorikerdesek.hu megújulásáig! <--- ez mi?

Figyelt kérdés

Mit takarna ez a nagy megújulás? új kinézet az oldalnak? Vagy átrendezik az egészet hogy aztán senki ne találjon meg semmit? Vagy elb@sszák egy az egyben mindenestül mint anno a myvip-et?


én örülnék ha például új kategóriák is bekerülnének, pl a kajás részleghez ezer mást is tudnék tenni, meg a sport részlegen nem hiszem el hogy nincs egy rohadt testépítés kategória. Talán nem kellene teljesen egyértelműen kategorizálható kérdéseket az egyéb kérdésekhez írni. Esetleg a moderátorokat is lecserélhetnék, mivel ha én feltennék egy kérdést, hogy engem szexuálisan izgatnak a macskák(ami igaz) és hogy hogy tudnék ezen változtatni, akkor bannolnának. Ellenben aki feljárkál qrvaanyázni az oldalra, azt még csak ki sem törlik. Vagy ha reagálni akarsz egy válaszra, jó lenne valahoyg megoldani hogy ne az időpontot kelljen beírnod...


lehet tudni előre hogy mik lesznek? ha nem, akkor minek örülnétek Ti?


2011. okt. 23. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Én csak abban reménykedem, hogy nem lesz tele mindenféle színes mozgó reklámmal, mert akkor k.rva nehezen fog betöltetni az oldal. Mobilinternetem van, és más olyan oldalakat, ahol sok fotó van, akár csak egy híroldal is lassan tölt be.
2011. okt. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Még 6 nap van, utána elb.asszák az oldal eddig teljesen áttekinthető, letisztult kinézetét, mint ahogyan ezt tették sok már oldal késztői is.
2011. okt. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 bánomisén ***** válasza:
39%
Ne morogjatok már előre, még azt sem tudjuk, milyen lesz az új. Ráérünk a változtatás után szentségelni, ha éppen nem lesz kényelmes az oldal.
2011. okt. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
ugy is az lesz hogy senkinek se fog tetszeni, majd 2 hét múlva már mindenki megszokja és tetszeni fog neki, mint az új facebook esetében is.
2011. okt. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Amúgy remélem lesznek kedvencnek elmenthető kérdések, mert van úgy, hogy szeretnék követni valami családi sztorit, és rákérdezni hónapok múlva, hogy mi lett, de addigra elfelejtem, vagy nincs kedvem már visszakeresni a sok válasz között, kb. mint ha tűt keresnék a szénakazalban.

Meg ha érdekel egy kérdés, de gőzöm nincs a válaszról, nem kéne beírnom valami f.szságot, vagy hogy nem tudom, stb., hanem figyelemmel kísérhetném, ha el lenne mentve a kérdés.

Meg nekem nem tetszik ez az értékelősdi sem, hogy pontozni lehet egymást, remélem megszüntetik, jó lenne.

2011. okt. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

Jó lenne, ha a színt is be lehetne állítani, egyénileg mindenki kiválaszthatná egy színskálából, hogy milyen legyen.

Ez a mostani kék már elég unalmas.

2011. okt. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
csak abban reménykedek, hogy mobilon majd eztán is ennyire jól használható marad az oldal
2011. okt. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Már csak 3 nap:)
2011. okt. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
minek kell mindent felujitani?ennek az oldalnak ez a varazsa!! az hogy egyszeru,lenyegretoro..senki nem nezi h milyen szinu..csak hogy konnyi legyen kerdezni es valaszt irni..
2011. okt. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!