Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Önök szerint az új gykorikerde...

Önök szerint az új gykorikerdesek.hu Wikipédia motort fog kapni?

Figyelt kérdés
Vagyis egy kérdés lesz egy szócikk, a kérdés szövege a szócikk címe, a kérdező a konkrétumokat a szócikkbe írja bele, és a konkrétum alatt lenne egy elválasztó vonal, oda jönne egy válasz és újbb elválasztó vonal után újabb válasz. Új kérdés (szócikk) létrehozásához vagy meglévő szerkesztéséhez regisztrálva kell lenni. Lenne még külön egy Toplista nevű szócikk, de azt csak a moderátor (adminisztrátor) tudná módosítani. A kategóriák úgy lennének, ahogy a Wikipédiában, a kereső úgyszintén. A mobil változat olyan lenne, amilyen a Wikipédiáé. Ja, és a bal felső sarokban helyezkedne el az oldal logója. Szóval ez az én elkébzelésem. Ön szerint ilyen lesz a megújult oldal?
2011. okt. 23. 15:59
 1/7 A kérdező kommentje:
*gyakorikerdesek.hu
2011. okt. 23. 16:00
 2/7 anonim ***** válasza:
tl; dr
2011. okt. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értelmes választ kérek!
2011. okt. 23. 16:18
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én remélem nem olyan lesz, amilyennek leírtad.

Sajnálnám, ha más oldal majmolása által változna. Utáltam azt is amikor az iwiw-ből szinte facebookot csináltak.

Ami jó, ami eredeti, azt miért kell tönkre k*rni?

Ez az oldal így jó, ahogy van.

2011. okt. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyet értek veled, szerintem is...
2011. okt. 23. 16:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Remélem nem...

Ja,és már csak 5 nap.

2011. okt. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem.
2011. okt. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!