Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Kinek tetszik az új gyakorikér...

Kinek tetszik az új gyakorikérdések.hu?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 15:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
19: Eddig is átsorszámozták. Ezt mondjuk pont meg lehetne változtatni. Mert az ember (a javaslat ellenére) néha kvázi rákényszerül, hogy egy másik kommentre reagáljon. Engem nem egyszer értettek már félre átsorszámozódás után.
2020. máj. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Teljesen természetes, hogy az új ellen sokaknak van kifogása: az mindig kevésbé ismert, megszokott. Nekem is furcsa volt tegnap.


Ennek ellenére azt gondolom, hogy jobb az új design. Jobban átláthatóbb és egy fokkal jobban néz ki.

2020. máj. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Úgy fest, a kérdésem újra aktuális lett. :D

Szerintem olyan az oldal, mint ha keresztezték volna a 2000-es évek weboldaldizájnját a mobilos nézettel. Telefonon még elmegy, de az asztali nézeten még bőven van mit csiszolni.

2020. máj. 13. 15:09
 24/24 anonim ***** válasza:

hát igen, ismét aktuális lett.

vhogy a magyar oldalaknak nem megy ez az újítás dolog. a dizájn borzalmas, egy-két új funkció nem rossz, de engem zavar, h nem látom a százalékokat.


sztem ezekkel az újításokkal csak még nagyobb lejtmenetbe kerül az oldal.

mintha egyre kevesebben használnák már.

2020. jún. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!