Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Tetszik így megújulva az oldal?

Tetszik így megújulva az oldal?

Figyelt kérdés
Szerintem szar lett
2011. okt. 31. 11:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem... A régebbi sokkal jobban kézre állt. Ráadásul ezek a hatalmas reklámok a kérdések mellett.... Borzalmas.
2011. okt. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Nekem sem.Ha nevezhetném így, olyan otthonosabb volt az előző.
2011. okt. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
KÉREM VISSZA A RÉGIT!
2011. okt. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Azért kiváncsi lennék,hogy a szerkesztők mit szólnak ehhez,hogy nem sok embernek tetszik.Pedig szegények ők csak jót akartak.
2011. okt. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
53%

mindig ez van egyes weblapok ujjitasanal...eloszor szarnak tunik, met szokatlan midnenkinek.

A facebookon is mindenki rinyal ha valami ujitas tortenik, par nap mulva meg mar mindenki megszokja és rájon az elonyeire!

2011. okt. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

Szerintem a változás oka az volt,hogy legyen több reklámfelület...

De legalább azok a borzalmas csajok eltűntek,akik valamilyen ruhát reklámoztak.

Amúgy szerintem sem jó.

2011. okt. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
58%
Nekem jobban tetszik az új, a régin nehezebben igazodtam ki. De abban egyetértek hogy ez a sok reklám szörnyű!!!
2011. nov. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

A reklámok ellen terrorista támadást kéne intézni!

Én nekem a régivel se meg a mostanival se volt bajom!

Az ujítással csak jót akartak az adminok amúgy

2011. nov. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha már ennyire beharangozták, azt hittem, nagyobb kaliberű változtatás lesz, teljes design-váltás. Az átláthatóságról nem tudok nyilatkozni, mert a mostani nekem még új, a régin meg már betéve tudtam, mit hol keressek, a kinézet viszont maradt ugyanaz a fapados.
2011. nov. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem...


...a reklámok:


Azok a csúnya csajok tényleg eltűntek, és ennek örülök :) Borzasztó volt már nézni őket. CSAKHOGY helyettük jöttek újak, és nagyobbak. Ráadásul hiába használok reklámblokkolót, van olyan hirdetés, ami olyan "erőszakos", hogy egyszerűen semmi nem védi ki. Pedig a Firefoxhoz hozzárendelhető reklámblokkolók viszonylag jók. A régi honlapon kisebb reklámok voltak.



...az átláthatóság:

Nem kifejezetten tetszik. A fő gond az, hogy nem látom a reklámoktól a kérdéseket, ráadásul az elrendezés sem a legjobb. Ebből a szempontból tutibb a régi oldal.



...a kezelhetőség:

Elmegy. Elmegy. Illetve... hát, nem 50, csak 49%. Ha értitek mire gondolok. Ebből a szempontból is jobb volt a régi honlap.



...a kinézet:

Ha a reklámok nem falnák fel az oldalt, nem is lenne olyan rossz. Ez előnyös az új oldalra nézve.



...az "otthonosság":

Szerintem a régi egyértelműen otthonosabb volt, és nagyon múltra is tekintett vissza. Úgy látom, nem csak én vagyok ezen a véleményen. Jobb a régi oldal ebből a szempontból!



...az új funkciók:

Nagyon tetszenek, mert így sokoldalúbb lett az oldal.



Okéoké, az állás 4:2, a RÉGI OLDAL JAVÁRA! Vissza a régi oldalt!!

2011. nov. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!