Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Pozitív vagy negatív irányba...

Pozitív vagy negatív irányba változik a Gyakorikérdéseknek a színvonala?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Nekem tetszik, tehat pozitiv :))
2009. máj. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem is tetszik, de a kérdésekre gondoltam. Hogy sok-e szerintetek a kamukérdés, kérdezik-e ugyanazt, értelmesek-e a válaszok, stb.
2009. máj. 25. 20:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem negativ...de nem magával az oldalal van a baj,az nem változott,hanem inkább a kamu,felesleges kérdésekkel-azaz az emberekkel-
2009. máj. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nos, én kb. 2 éve vagyok itt az oldalon, én úgy látom, negatív irányba változik a színvonal sajnos.
2009. máj. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is negatív irányba. talán a kedves szerkesztőknek nem azon kellene problémáznom hogy benne van-e a kérdésembe a "valaki" vagy hogy hogy teszem fel a kérdést,hanem válogatni kellene a kérdések között és ami sokadszorra ugyanaz a kérdés és már értékelhető jó válaszok vannak rá azt törölném.
2009. máj. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
98%
Negatív, főleg mivel a készítői nem sokat foglalkoznak vele.
2009. máj. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is negatív irányba változik. én kb 1 éve látogatom az oldalt.
2009. máj. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem lepődtem meg, mert szerintem is egyre lejebb megy a színvonal. igaza volt, aki az írta, hogy máshogy kéne a szerkesztőnek válogatni a kérdéseket
2009. máj. 26. 18:23
 9/9 anonim válasza:
100%
Szerintem többen látogatják az oldalt mint pár éve (legalábbis én olyan fél éve tudom hogy egyáltalán létezik ez az oldal) és elkerülhetetlen hogy akadnak olyanok is akik szórakozásból butaságokat mondanak vagy kérdeznek, ez nem hiszem hogy a honlap szerkesztőinek a hibája, hogyan is nézhetnének át ennyi kérdést? Talán lehetne kizárást csinálni ha valaki többször feleslegesen írogat!
2009. jún. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!