Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A "felpontozás" miért nem...

Wheeler kérdése:

A "felpontozás" miért nem divat mostanában? Miért csak a lepontozás a menő?

Figyelt kérdés
Ha valaki egyetért egy válasszal, esetleg ez a válasz volt a megoldás is, akkor miért nem kattint arra a bizonyos zöld kezecskére? Viszont ha lát egy neki nagyon nem tetsző választ (lásd: politikai témák), akkor egyből megy a lepontozás :/.
2009. máj. 27. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, de én mindig adok zöld kezet, ha meg nem hasznos akkor semmit se adok, ha trágár szavakat használ az illető vagy leszólja a másikat vagy bunkóság, amit írt meg ilyesmi akkor szoktam lepontozni.
2009. máj. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Nem mindenki lefele pontoz, mert akkor nem 40-50-60%-on állnának a válaszok, hanem 0%-on. Azaz ha 0-nál több az érték, akkor ott valaki a zöld kezecskére is kattintott már.


Lepontozásnál lassan már jobban idegesít, hogy minden nap van egy-két olyan kérdés, ami a pontozás miatt méltatlankodik. Ez van, ilyen a rendszer, ilyenek az emberek.

2009. máj. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%

Én, ha jó választ ad, hasznosnak ítélem. Ha nem tudja a választ akkor félig-meddig hasznosra, mert nem tudhat mindenki mindent, ha meg bunkó, trágár válasza van akkor egyértelműen lepontozom.

Én így csinálom.


Kiirsten

2009. máj. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!