Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért divat ez? Miért tartják...

Miért divat ez? Miért tartják ezt normálisnak az emberek, és miért itélik el azt, aki nem olyan? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval, gondolom ti is láttatok már részeg tiniket, embereket. És nekem az lenne a problémám (én nem iszom), hogy miért itélnek el engem emiatt. Volt egy fiú, akivel randizgattam, de amint megtudta, hogy nem vagyok olyan, mint a többi lány/csaj (iszákos,bulizós, meg ilyenek), utána már nem is kellettem neki. De én ezt nem értem, feltétlenül innom kell, hogy szeressenek és hogy befogadjanak? Barátom nem sok van, az iskolában szinte mindenki utál,cikiz (meg máshol is).
2011. nov. 3. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom hogy ha valakik emiatt ítélnek el és nem foglalkoznak veled azok éretlen hü.lye kis senkik. Keress olyan társaságot akiknek nem ez számít.
2011. nov. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem mindenki tartja ezt a fajta életmódot normálisnak. Amúgy se kell mindig más emberek után menni, így nem lesz egyéniséged. Ha te így érzed magad jól és ezt nem tudják a többiek elfogadni, szerintem nem benned van a hiba.
2012. okt. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ez nem a te hibád, ne edd magad ezen. Egyszerűen más az életstílusa. Pl. egy zenész se feltétlenül jönne össze egy borásszal, mert az egyik teljesen helyhez kötött dolgot csinál, míg a másik folyamatosan utazik, koncertezik, fellép. Mi értelme lenne? Menj el egy gyülekezetbe, ott találsz majd erkölcsösen élő, hasonló felfogású embereket.
2017. febr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!