Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem lehet a már megválas...

Miért nem lehet a már megválaszolt megoldódott kérdéseket simán csak lezárni. Végleges törlés/eltávolítás helyett?

Figyelt kérdés

Pl. ha olyan kérdés merült fel, ahol már a téma lezárult, de tovább vitáznak rajta, azt miért nem lehet csak lezárnia a kérdezőnek, ahelyett, hogy az egészet törölné egy moderátor?

Ez főleg olyan esetekre vonatkozik, amikor a vita maga még csak nem is a kérdés témájához tartozik.

Sőt szerintem engedélyezni kellene azt is, h ha kérdező törölni akarja a teljes kérdést, akkor törölhesse, nem?

/ Bár ez már mellékes kérdés a részemről! /



2012. febr. 15. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
Hiába írsz ide.A moderátorok csak a rossz dolgokra figyelnek fel nem válaszolnak...
2012. febr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Az oldal koncepciója szerint azért nem lehet lezárni kérdéseket, mert még bármikor jöhet rá egy jó válasz.

Válaszadóként neked is szarul esne, ha el szeretnéd még mondani a véleményed, de nem teheted, mert ezt a lehetőséget a kérdező önkényesen megvonta tőled.


A törlés pedig azért nem lehetséges, mert kérdezőként nincs jogod dönteni arról, hogy mások válaszait eltüntesd az oldalról. Másrészt a kérdés kapcsán leírt tapasztalatok, vélemények még más számára is hasznosak lehetnek.

2012. febr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

02-15 22:07


Nem tudom, ki húzta ezt le és miért, én mindenesetre zöldet nyomtam.

2012. febr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én az előző kérdésre szintén zöldet nyomtam...amit választ kaptam...a legelsőre pirosat, csupán csak azért, mert hasztalan volt! Nem az érdekelt, hogy hol válaszolnak a moderátorok és hiábavaló-e a kérdésem.
2012. márc. 4. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!