Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek jól működik ez a...

Szerintetek jól működik ez a pontozásos dolog?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre, hogy az emberek inkább a személyes dolgok miatt pontoznak másokat. Ha vkinek más a meglátása, mint a másiknak, akkor lepontozza, pedig egyáltalán nem biztos, hogy haszontalan választ adott, sőt, lehet, hogy jobbat, mint ő maga.
2012. febr. 17. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Van itt valahol "nem érdekel" gomb? Én nyomnám.
2012. febr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is észrevettem , Irigyek az emberek. Az a baj, hogy rengeteg okos telefonos gyerek nyomja órán pad alatt a hülyeséget ,mert unatkoznak. Valahogy szabályozni kéne kor szerint ezt az oldalt ,mert lassan ,de biztosan erejét veszíti.
2012. febr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ha vkit vmi nem érdekel, akkor szerintem messziről elkerüli azt a témát és kérdést.
2012. febr. 17. 13:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja nem úgy értettem. A pontozásos dolog ami nem érdekel. Pontozni bárki tud, akár poénból is. Szerintem nincs is sok értelme.
2012. febr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De ha csak a kérdező tudna pontozni, az is elég lenne. Mert végül is ő tudja eldönteni, hogy neki mi hasznos és mi nem.
2012. febr. 17. 13:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez pont azért van, hogy a válaszadók is fontosnak érezhessék magukat. Van akinek sokat számít, ha kitudja nyilvánítani a negatív véleményét, még akkor is ha csak virtuálisan is. Idegből ráklikkel a dislike-ra és azt gondolja, hogy "na most aztán jól megmutattam neki". Közbe pedig semmi nem történt.

Azért vicces néha hogy működik az ember.:D

2012. febr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
aza kor hülyeség ugyis beállitsák 94945 re vagy miakutyáraé sm áris bent vannak amugy a pontozás hülyeség csak a hülye figyel rá hogym ennyi százaléka van
2012. febr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!