Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért kezelik le ennyire ezen...

Miért kezelik le ennyire ezen az oldalon a 12-13 éveseket?

Figyelt kérdés
Na jó, néhány esetben tényleg érthető és elfogadható, de akkor nem értem, amikor valaki kitesz egy teljesen normális, nem korhoz köthető kérdést, és lefikázzák, hogy: "Mit akarsz itt ennyi idősen?" És hasonló gyönyörű hangvételű társai. Én magamat intelligensnek tartom, de ezt mégsem nagyon tudom elfogadni. Már semelyik kérdésemhez sem merem odaírni a korom, mert csak kötekedő válaszokat fogok kapni.

2012. febr. 25. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Én ha normális a kérdés,akkor normálisan is válaszolok függetlenül attól,hogy 40 éves vagy 12 éves írta.

De nagyon sok kérdés van amit 12 évesen kérdezi valaki,és annyira buta kérdés,hogy az már fáj.Vagy olyan kérdés amire csak 2 gombnyomás,és a kérdező is tudja a választ.

Az idétlen kérdésekre meg szintén független hogy 12 vagy 40 éves írta,idétlen válaszok is jönnek.


De nem ez a nagyobb gond.Inkább az,hogy 12-13 éves gyerekek osztogatják ott az észt ahol nem kéne.Ők akarnak tanácsot adni olyan kérdésekben amikről fogalmuk sincs.(már kezdem azt hinni hogy a sok "költözz el" "én simán elválnék" válaszok is tőlük érkeznek..

2012. febr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy sok az unatkozó-, magányos ember, aki így éli ki a frusztrációját.
2012. febr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, kb az emberek fele a kérdésre válaszol kor nélkül, a másik fele pedig minden létező dologba beleköt, és így se válasz, se semmi, csak rosszabb lesz az ember kedve.
2012. febr. 25. 13:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóval értek egyet.
2012. febr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

De a kérdezőnek igaza van!

Az IQ-t vagy az érettséget nem lehet korhoz kötni!

Vannak olyanok akik alapból inracionálisak a szőkenőkhöz itt például a 12-13 éves gyerekekhez.

Én sem értem miért.

De azért nem kell mindig kiírni vagy világgá kürtölni hogy hány évesek vagyunk.

2012. febr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!