Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem furcsa vagy alaptalan...

Nem furcsa vagy alaptalan szerinted hogy a 14 éveseket már szinte felnőttként kezelik, a 13 éveseket meg kisgyerekként?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 00:30
 1/6 anonim ***** válasza:

érdekes, de tényleg így van, és alaptalan is.

15 vagyok. amúgy engem néha gyerekként, sokszor felnőttként kezelnek. de hát ez az a kor amikor a kettő között vagyok. :DD

2011. júl. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, én ugyanúgy gyerekként kezelek egy 13 és egy 14 éves egyedet is.
2011. júl. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Számomra az a furcsa hogy a 12 évesek már felnőttnek hiszik magukat.
2011. júl. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Náááh a 12 évesen még senki sem...

Mondjuk láttam egy 13 éves "kislányt" és úgy beszélt mint egy kibaxott laza felnőtt, de nem csak úgy tett, eh Ő volt... kiakasztó volt... egy csövessel utazott, drogos bátyónak tűnt, mindenesetre drogosnak drogos volt ;p ( szét volt esve, és vagy 200 sörös dobozt cipelt )

Szegény kislánynak tönkre fogjál verni az életét a "haverok"...:'(

2011. júl. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
00:53as kicsit jobban értettem volna amit mondasz ha helyesen gépelsz:D de azért így is értem többnyire, és egyetértek. a 12 évesek hogy jönnek ide? szerintem (azaz az én véleményem szerint) 12 éves kor után lesz úgy értelmesebb az ember vagyis 13 éves kortól de ez nem azt jelenti hogy felnőtt. csak hogy valamivel értelmesebb. jöhetnek még vélemények
2011. júl. 14. 01:08
 6/6 anonim válasza:
én 13 vagyok, és néha így- néha úgy kezelnek, de ezt én sem tudom, hogy a legtöbben miért viselkednek úgy, mint a 18évesek ... még 16évesen se tartozik valaki felnőtt kategóriába nemhogy 14
2011. júl. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!