Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A feltett kérdéseim és azok...

A feltett kérdéseim és azok ahol válaszoltam, törlődnek idővel?

Figyelt kérdés

mert vannak elég jó kis viták amiket időnként visszaolvasnék...

mentsem le vagy itt mindig megtalálom majd?


2012. márc. 9. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy néztem itt visszamenőleg 2007-ig vannak meg a kérdések.
2012. márc. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs benne semmi olyan ami miatt törölhetik akkor itt mindig megtalálod
2012. márc. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én le szoktam menteni ami érdekel, biztos ami biztos.

Eddig nem törlődött semmi.

2012. márc. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is megvan az összes feltett kérdésem és válaszom.
2012. márc. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!

10.39: olyan bűnöm van, hogy az ilyen kis okoskodó hülyéknek akik csak csesztetni jártak be, néha megmondtam a magamét s előfordult hogy becsúszott egy-egy nyersebb kifejezés...

meggyónva konkrétan most a "baszogat", a "cseszeget", a "pofázol" jut eszembe...

ilyenekért törölhetik a kérdésemet? ill. ha csak egy válaszoló káromkodott?

2012. márc. 10. 10:27
 6/7 anonim ***** válasza:

A kérdésedet/válaszodat egyfelől törölhetik az adminisztrátorok a saját belátásuk szerint, másfelől ha valakinek nagyon nem tetszik a válaszod, akkor ezt bejelenti és olyankor nagy valószínűséggel törlik. Vigyázz, mert nemcsak a felhasznált szavak (kifejezések) a döntőek, a tartalmat is fegyelembe veszik. Pl. én próbáltam megóvni egy kérdezőt attól, hogy egy fanatikus vallási felekezethez csatlakozzon, ebből a célból ajánlottam neki elolvasásra egy könyvet, a választ az illető vallási felekezet tagjai eltávolíttatták.


A kérdéseket és a válaszokat olyan oknál fogva, hogy már nagyon régi, nem szokták törölni.


Amúgy én is az összes feltett kérdésemet és a válaszaimat is elmentem Word dokumentum formájában. Erre elsősorban azért van szükségem, mert vannak gyakran ismétlődő, vagy az előző kérdésekhez hasonló kérdések és ilyenkor fel tudom őket használni.

2012. márc. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek! mostantól mentek én is :)
2012. márc. 10. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!