Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy tudom állítani a megfigye...

Hogy tudom állítani a megfigyelt kategóriát?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék több értesítést kapni az okostelefonokról, amit régebben beállítottam valahol.
2012. márc. 15. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
A figyelt kulcsszavak kategóriára rámész, és ott van a kulcsszavak beállítása. Valószínűleg az okostelefonok kulcsszót bejelölted, most vedd ki a pipát onnan.
2012. márc. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, idő közben én is rájöttem, de ment a pont, mert jól válaszoltál. :)

(A többiek válasza már NEM lesz hasznos.)

2012. márc. 21. 07:48
 3/5 anonim ***** válasza:
:D
2012. márc. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, valóban viccesnek tűnhet az utolsó mondatom, csak rengetegszer látom azt, hogy egy kérdésre rengetegen írják meg teljesen feleslegesen a helyes választ, mert már megírta az első. A felesleges meg ugyebár nem lehet hasznos még akkor sem, ha igaz. (egyébként ezt szerintem fontoskodó pontvadászok szokták leginkább csinálni) :-)
2012. márc. 22. 06:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, igen, ezt én is figyeltem már, hogy miért kell ugyan azt a választ öt embernek is leírnia.:) Kétszer még ok, úgy legalább megerősítést kap a kérdező, hogy az elsőnek igaza van, de többször már felesleges. Na meg persze ez nem is az a tipusú kérdés, ahol megerősítést kell kapni.
2012. márc. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!