Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Titeket gyakran keresnek meg...

Titeket gyakran keresnek meg privát üzenetben, ha hozzászóltok egy kérdéshez, vagy ha feltesztek egy kérdést?

Figyelt kérdés

és mi az, amit nem a kérdés alá írnak válaszként nektek a válaszotokra, hanem privátban? pár példát említhetnétek, persze ha publikus.

szia, hány éves vagy, nincs kedved ismerkedni-típusú válaszoktól eltekinthetünk, de ha valaki erről szeretne itt beszámolni, tőlem nyugodtan


2012. márc. 21. 01:02
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Szia:)

Hát általában olyanra szoktak, ha egy kérdés, vagy válasz nagyon ellent mond a többség véleményével:)

Vagy ha a kérdés annyira személyes, hogy saját történetet szeretnének elmesélni, vagy ha személyesebbé szeretnék tenni azt, hogy írtak.

17/L

2012. márc. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
elég gyakran kapok privát üzit mert általában nagyon személyes kérdéseket teszek fel ami az embereket megdöbbenti. 14 éves vagyok
2012. márc. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Bocs az off-ért, de nem tudjátok, h. hogyan lehet beállítani, h. ne lehessen nekem privát üzit küldeni? Régebben volt ilyen, de most nem találom.
2012. márc. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat!

utolsó: sztem nem lehet. ha vkitől nem akarsz kapni, az üzenetnél rákattinthatsz jobb oldalon h nem kérsz tőle több üzenetet. még nem próbáltam de biztos működik.

2012. márc. 23. 21:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Néha meg szoktak keresni privátban, pl. egyetemmel, iskolaválasztással kapcsolatban. Olyankor írnak privátban, ha mondjuk egy kérdésnél csak példaként megemlítem, hogy hova jártam, most hova járok (mondjuk ha olyan kérdés volt, hogy mi van akkor, ha valaki másik szakra akar átmenni), és valakit érdekel a volt vagy a jelenlegi szakom, akkor privátban megkérdezi, hogy melyik milyen volt.
2012. ápr. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!