Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van itt olyan akinek több...

Van itt olyan akinek több regisztrációja van ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt régebben egy másik, amit töröltem. Most ez az egy van és nem is tervezek másikat, hiszen anonim oldal, minek több? :)
2012. ápr. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos van, de nem szabad ilyet tenni.
2012. ápr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
miért nem?
2012. ápr. 6. 23:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert az oldal szabályzatában benne van.

Amúgy mi az, amit nem tudsz megcsinálni egy regisztrációval? A csalásokat.


Tehát nem tudsz egy óra alatt több kérdést feltenni, vagy magaddal beszélgetni, vagy többféleképpen hozzászólni valamihez - úgy, hogy erre ne jöjjenek rá. Ugye, nem is akarsz ilyeneket?

2012. ápr. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem kettő van. Igazából úgy lett kettő, hogy ennek elfelejtettem a jelszavát, mert meg kellett változtatnom, aztán nem jutott eszembe, hogy mire változtattam meg. Akkor gyorsan regisztráltam újra, mert fontos volt megkérdeznem valamit. Később kisakkoztam, hogy mi lehetett a jelszó, és megint be tudtam lépni, de az új regisztrációmat is megtartottam, így most van ez, meg van a másik, ahol viszont megjelenik a felhasználónév is.
2012. ápr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de akit tiltanak az oldalról az is újraregisztrál azt szabad?
2012. ápr. 7. 17:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem van ezen kívül egy tartalék fiókom is, arra az esetre, ha ezzel történne valami - eredetileg az engedélyezésem előtti időkre szántam (mert egyszer le is tiltottak és csak 1 hét múlva oldották fel, addig arról kérdezgettem). A kérdésedre visszatérve: ha Tor Browserről regisztrálsz és arról is lépsz be mindig, és ha más e-mail címmel regisztrálsz, akkor nem fognak észrevenni. A Tor Browsert innen tudod letölteni: [link]
2012. máj. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!