Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Amikor valaki kiír egy új...

Amikor valaki kiír egy új kérdést, miért írja oda még, hogy "bővebben lejjebb", "info lent", stb?

Figyelt kérdés
Mikor ha vmi ide van írva, azt úgyis elolvassuk, nem? Minek rá külön felhívni a figyelmet?
2009. jún. 23. 00:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, mert ha csak a címet látja, akkor tudja, hogy van lent folytatás és kíváncsiságból megnézni.
2009. jún. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
hogy biztos megnézzék a kérdését
2009. jún. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó, de ha érdekes a cím, akkor anélkül is megnézem, hogy odalenne írva hogy "lent bővebben". Tudom, hogy ez szőrszálhasogatás, de mostanában ez szemet szúrt nekem, és szerintem annyira felesleges...
2009. jún. 23. 00:53
 4/5 A kérdező kommentje:
Pláne, hogy amikor már megnyitom a kérdést, nyilvánvalóan látom, hogy van vmi írva lentre, és nyilvánvalóan el is olvasom...
2009. jún. 23. 00:54
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem azért, mert olyan a rendszer, hogyha túl rövid a kérdés, akkor nem enged magyarázatot írni. (ne a magyarázatban kérdezz, vagy valami hasonló címszó alatt)

viszont a túl hosszú kérdést sem engedi. így az ember addig bővítgeti a kérdést, ameddig normálisan le nem tudja írni a magyarázatban a dolgot. ezek szerintem ilyen bővítgetések.

2009. jún. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!