Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért írnak be kérdést sokan...

Miért írnak be kérdést sokan amiatt, hogy minek van olyan kérdés az oldalon, ami neki nem tetszik?

Figyelt kérdés
"Minek van ennyi hülyeség a szexben vagy a humorban?" stb. Kb. fél éve írok ide, igyekszem segíteni, néha nevetek némelyik kérdésen (volt, hogy vinnyogva röhögtem én is), de ha nem érdekel, továbbmegyek. Persze, tudom, hogy költői kérdés, mert van akinek jobb, ha mindenbe beleköthet, de én meg már ezt a hozzáállást unom.
2009. jún. 23. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
hát ez engem is idegesít..azért van ez az oldal h kérdezzen amit akar..nemtom mit zavarja egyeseket..
2009. jún. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Minek írnak be kérdést amiatt,hogy miért írnak be kérdést sokan amiatt,hogy minek van olyan kérdés az oldalon,ami neki nem tetszik.

XD XD XD

Bocsi!Kihagyhatatlan volt.

2009. jún. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Te nem azt teszed? :)
2009. jún. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:) Dehogynem. Gondoltam, ha neki joga van ilyen idióta dolog miatt írni, akkor nekem is. Csak szerettem volna látni, van-e aki egyetért, vagy csak engem zavar.
2009. jún. 23. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!