Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Volt már olyan, hogy tudtatok...

Volt már olyan, hogy tudtatok volna segíteni a kérdezőnek, de elolvasva a kommentjeit inkább nem tettétek? A családi kapcsolatok családfa részben volt ez a kérdés amiről eszembe jutott.

2012. máj. 11. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt, a gyerekvállalás topicban néhány hónapja. Egy anyuka elsírta bánatát, hogy nincs pelus, nincs ruha a gyereknek. Már azon voltam, hogy felveszem vele a kapcsolatot, mígnem a végén kibújt a szög a zsákból, hogy csak sóher a gyerekre költeni.
2012. máj. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Viszont gratula a moderációnak, módszeresen kiszedték a kérdező provokatív hozzászólásait az említett kérdésben. Nem gondoltam volna, hogy ilyen időpontban még dolgozik moderátor, de most nagy taps neki.
2012. máj. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
igen, amikor néztem a linket, még 4. oldalon voltak a hozzászólások, most meg csak 3 oldal van
2012. máj. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Olvastam ezt a kérdést, meg a kb 4 oldalt, amit írtak + a kérdező. Hát igen, pont ez jutott nekem is eszembe, hogy meg sem érdemli a segítséget.
2012. máj. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
82%
Igen! Nekem is ezzel a kérdéssel kapcsolatban volt, amit belinkeltél! Nem kommenteltem, de ledöbbentett a kérdező.
2012. máj. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Ami megmaradt, abból is tükröződik a kérdező kifinomult stílusa, biztos nagyon kedves, szimpatikus nő lehet...

Nekem se sok kedvem lenne segíteni.

(Amúgy igen, előfordult párszor ilyen...)

2012. máj. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

CSak annka lehet segíteni aki hagyja.

Én is sokszor írtam jóindulatúan, de nem tetzsett a válaszom oszt lett belőle nagy kirohanás.

Ilyenek a fogyokúrás topikok, a biós topikok stb.

Sokszor a kismamák nem tudnak elszakadni attól amit a női magazinokban olvasnak, de az orvosi utasításokat hamar elfelejtik. :-D


Meg néha már a kérdésből is látszik, hogy nem egy nyelvet beszélünk és bár szeretnák segíteni, de tudom hogy én ehhez kevés vagyok. Persze nem akarok nagy képű lenni, lehet pont én is tévedek, de bunkó nem vagyok. Esetleg őszinte, de ha nem ezt akarja hallani ne érdezzen.

2012. máj. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miket írt a kérdező? Amit olvastam most, nem találtam benne semmi felháborítót.
2012. máj. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát azért az, hogy lek*rvázza az anyját, az elég durva, és bennehagyták. (Amiben beszóltam rá emiatt, azt kiszedték.)
2012. máj. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát tényleg jól megnyirbálták. A mai 3 oldalból csak az első 2 az, ami a tegnapi 4 oldal volt, a harmadik máj új. KB. a felét törölték, de jó sokat a kérdező kommentjeiből is. Tegnap már azon voltam, hogy segítek neki, még el is kezdtem keresni e törvényt, de közben olvastam a kommentjeit, és inkább nem. Volt olyan válasz, ami nem volt sértő, vagy trágár, stb, mégis kitörölték.
2012. máj. 12. 07:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!