Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit jelent az, hogy a válasz...

Mit jelent az, hogy a válasz a moderátor figyelmében van?

Figyelt kérdés

2012. máj. 14. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom a moderátor figyel téged. Mint mikor fociban a bíró sárga lapot mutat :) Bíró=moderátor focista=felhasználó.

Remélem segítettem :)

2012. máj. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vree ***** válasza:

Minden kérdés és válasz alatt van egy kis piros stoptábla ikon. Ha valamelyik másik felhasználó rákattint azzal kérvényezheti hogy egy moderátor nézzen rá, mondjuk mert rossz kategóriában van, vagy trágárságot tartalmaz, vagy valami más módon ütközik a felhasználói szabályzattal, amit aztán a moderátor ha indokoltnak lát korrigál.


Nem tudom "belülről" hogy néz ki egy moderátor felület de gondolom van egy kis lista a jelentett kérdésekről/kommentekről, és a "moderátor figyelmébe" állapot akkor tűnik el, ha a mod ezeket a figyelmeztetőket megnyitotta/jóváhagyta.

2012. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , értem most már :)
2012. máj. 15. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!