Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy kell visszaírni?

Hogy kell visszaírni?

Figyelt kérdés

új vagyok az oldalon és nem értem

pl. volt h írd meg h mi lett "xy" vagyok (az xy az szám )

hogy kell megirni? vagy az mi?


2009. jún. 27. 01:21
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

bocsi de ezt én sem értem:S mármint ahogy leírtad...

mire akarsz válaszolni? egy kérdésnél írt válaszra? és mi akar lenni az az xy szám? légyszi ezeket írd meg és utána talán tudok segíteni.

2009. jún. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

az xy szám a válaszoló sorszám

Ha te vagy a kérdező akkor tudsz kommentet írni a válaszokra, ami dőlt betűvel fog megjelenni a válaszok közt.

De ha ott van a válaszoló ablakának jobb sarkánál a privát e-mail küldése lehetőség akkor személyesen is üzenhetsz az e-mail címére.

2009. jún. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Ha te akarsz válaszolni valakinek, és azt akarod, hogy mindenki lássa, akkor az oldal alján ott van, hogy "ide írhatod a válaszod". Alatta meg a válasz elküldése. ha megírtad, rákattintasz és megjelenik. Arra figyelj, hogy csúnya stb. szavakat ne használj!
2009. jún. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat
2009. jún. 27. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!