Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért nem tudnak visszaí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem tudnak visszaírni egy normális levélre?

Figyelt kérdés
Nem minden nő, mert van aki vissza tud írni. Csak írtam már sok nőnek (persze nem egyszere) és nem képes annyit se visszaírni, hogy nem akar ismerkedni. Példaként 100-ból 10 aki visszaír valamit. Nem vagyok kiakadva, de ez megmutatja a nők intelligenciáját és ez abszolult nem kedves. Ennyire jól érzik magukat a nők, hogy lusták válaszolni is? Nem csodálkozom, hogy egyre tiszteletlenebbek az emberek. Olyan nehéz válaszolni egy levélre? Pedig rendes levelet írok amire lehet válaszolni.
2011. aug. 31. 21:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/116 anonim ***** válasza:
84%
törődj bele barátom, a női logika egy sötét alagút, melynek végén nincs fény...
2011. aug. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/116 anonim ***** válasza:
31%

Lehet neked normális az a levél, de 100ból 90 nő furán néz mikor olvassa és megijed tőled...


Mi nem tudjuk eldönteni tényleg normális leveleket írtál-e.

2011. aug. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/116 anonim ***** válasza:
92%
Ez olyan dolog, amit meg kell szokni. A nők ilyenek. Pont. Lehet őket szeretni meg nem szeretni, de megváltoztatni nem.
2011. aug. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/116 anonim ***** válasza:

Jaj, hagjyuk már, mi az, hogy nem tudod eldönteni kedves második?


"Szia! Nagyon szép lány vagy, szeretnék megismerkedni veled, ha nem veszed tolakodásnak."


Na ezt sem tudod eldönteni, hog ymilyen?!

2011. aug. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/116 anonim ***** válasza:
Társkereső? Elmondanám (nőként) a tapasztalatomat: első nap elkezdtek bombázni, egy hét után kezelhetetlen lett, ráadásul kezdtem keverni Tomi32-őt TamáskaXX-el és Tommyboy74-el, egyre több időbe telt hogy kiszűrjem a perverzeket, azokat akik képtelenek elolvasni a bemutatkozólapomat(erős dohányos írt, holott kikötöttem, hogy ez engem ZAVAR, nem kicsit, hanem nagyon, a dohányos ne is írjon). A normálisabbakat átirányítottam egy privát email címre, majd töröltem magam...
2011. aug. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/116 anonim ***** válasza:
Szia! Pest megyében élek szeretnék ismerkedni! Msn címem: kapdbeaf@aszom@hotmail.com na érted már?:D
2011. aug. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/116 anonim ***** válasza:
Inkább azt mondd, hogy ez túl jó fiú én meg a rossz bunkó ardcokra bukom.
2011. aug. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/116 anonim ***** válasza:
Szerintem nem neten kell ismerkedni, de hát ti tudjátok...
2011. aug. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/116 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:21


Nehogy azt hidd, hogy élőben nem próbálom folyamatosan.

2011. aug. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/116 anonim ***** válasza:
ja és amúgy élőben is olyanok, hog ymég csak nem is akarnak dumálgatni sem, vagy elhúznak előlem, bunkó mindegyik jó nő
2011. aug. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!