Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » MIért törlik a hozzászolásokat?

MIért törlik a hozzászolásokat?

Figyelt kérdés
Pár napja történik ilyesmi hogy egy kérdésben eltűnik egy válaszoló válasza és már az is megtörtént hogy az én hozzászólásom tűnt el.Miért van ez pedig nem is voltak trágár vagy olyan szavak benne amiért eltűntették volna.
2012. máj. 21. 20:34
 1/9 anonim válasza:

NA kedves kérdező Ere én is szeretném tudni a választ .

Illetve Hogy miért csak 28%-lékban adok hasznos válaszokat -.-"

Hogy megy ez ???

2012. máj. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A moderátoroknak is kell egy kis munka, hogy ne unatkozzanak.
2012. máj. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha meglenne a kérdés és a hozzászólás is, érdemes lenne betenni ide h megnézzük és kielemezzük :D de komolyan. bár engem annyira nem érdekel.

esetleg lehetne itt egy "temető", ahova mennének a törölt kérdések és a "fejfára" rá lenne írva, mi volt a halál oka, és mások is okulnának belőle.

2012. máj. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az hogy hány százalékban adsz hasznos válaszokat az az alapján megy hogy mások hogy értékelik a válaszaidat, a zöld vagy vörös kezek segítségével.Viszont azt hogy miért tötölték azt nem tom: http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

Ebben a kérdésben a 3. válaszoló után írtam hogy nem ért a telókhoz, mert nagy hülyeséget írt viszont nem tartalmazott trágár szavakat.

2012. máj. 21. 21:36
 5/9 anonim ***** válasza:

lehet h pl. linkekkel kéne alátámasztani a saját igazad és linkekkel cáfolni h a másiknak nincs igaza?

mondjuk így belegondolva tényleg nem a kérdésre válaszoltál :) bár az is válasz, ha az előzőt cáfolod, de akkor meg írj te még olyat is, ami direkt a kérdésre válaszol vagy hozz ellenpéldát linkkel alátámasztva. amúgy én se töröltem volna a válaszod. igaz, talán nem volt túl informatív. szerintem. meg mondjuk kicsit lehúzod a másik válaszolót azzal h "nem értesz hozzá", finomabban kéne megfogalmazni h "ez nem így van" v ilyesmi. most azt írtam le ahogy én gondolom hirtelen. remélem, segített valamit.


egyébként 3. voltam itt (nem ott :D )

2012. máj. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én vok a második válaszoló is tehát elötte adtam értelmes választ is, és nem írtam csúnyát csak annyit hogy "nem nagyon értesz a telókhoz" és leírtam hogy miért, tehát hoztam ellenpéldát is.
2012. máj. 21. 23:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Pár napja fura dolgok történnek az oldalon üzemeltetői oldalról. Hogy mi lehet az oka, azt nem tudhatjuk, és találgatni se sok értelme lenne.
2012. máj. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is állandóan törlik a hosszászólásaimat a gyakorin.

Mi ez ha nem diktatúra!?

2017. okt. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azér törlik a hozzászolásokat mer,

áruló komcsis..gg nyaló fidesz csicskások ennek az oldalnak az üzemeltetői,akik napról napra megsértik sajtószabadságot. Fel kéne akasztani az összeset a g--cibe mind egy szálig az összes ilyen fideszbérenc kommunista g...cit

2017. okt. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!