Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha törlik a kérdésemet szerele...

Ha törlik a kérdésemet szerelem, szex kategóriában, akkor azért jár pontlevonás? Vagy csak a lepontozásért jár?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 18:11
1 2
 1/13 anonim válasza:
36%
WTF??
2012. márc. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%

ha itt lepontoznak 500an, es torlik a kerdest meg aznap, akkor szerintem nem kerul elszamolasra.


na mindenki pontozzon le pls. 0ra akarok kerulni:D

2012. márc. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

köszi első az értelmes választ :D megy a zöld kéz :)

neked is megy kedves második, te is értelmes vagy :) tényleg..ömmm mit kérsz piros kezet vagy zöldet? :D

2012. márc. 3. 18:35
 4/13 anonim ***** válasza:
8%
masodik, en pirosat adtam, de csak mert olyan szepen kerted ((:
2012. márc. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Na jó második, tőlem is pirosat kapsz akkor...adok én szívesen. éste mit szeretnél, kedves utolsó? :)
2012. márc. 3. 18:58
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
kéket kérek, olyan nincs?:D
2012. márc. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#6 én minden igényt kielégítek ám :D ment a kék...

szóval a választások:

Zöld =kiwi

Kék = áfonya

Piros =eper

Ki milyen fagyit kér? :) Nem mintha ez a kérdéshez kapcsolódna, de már tudom a választ :)

2012. márc. 3. 19:19
 8/13 A kérdező kommentje:
ja és az a vicces, hogy aki megadta a kérdésemre a helyes választ, eperfagyit kért :D 11%os szegényke :/
2012. márc. 3. 19:20
 9/13 anonim ***** válasza:
csak a lepontozásért jár. Ha meg sokat törlik a kérdésedet (mert megszegted a szabályokat) akkor letiltanak innen
2012. márc. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

kiwit kerek (:

amugy nekem eleg sok kerdeset toroltek mar, a legrosszabb szazalekom megis 54 volt, ha jol emlekszem. es toredelmesen bevallom, hogy ez nagyreszt a trollkodasaimnak, kisreszt a fajoan oszinte valaszaimnak volt koszonheto, es -azthiszem- nem volt olyan resz, hogy a hulye kerdeseim miatt jart volna a pontlevonas.

2012. márc. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!