Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha ez egy anonim "fórum",...

Ha ez egy anonim "fórum", miért kell regisztrálni?

Figyelt kérdés
Ha vki idetéved, miért érje be azzal, hogy olvashatja a "topicokat"?...ha úgyis név nélkül megy, nem mindegy, hogy regisztrál-e v. sem? (oké-oké, hogy akkor nem írhat, ha nem regel, de név nélkül nem mind1?)
2009. jún. 30. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
igen,erre már én is gondoltam.....tök fölösleges regizni....mi van akkor,ha vki tudja az egyik kérdésre a választ?most csak azért az egy dolog miatt regizzen?és akkor utána meg jönnek neki a hülye körüzik....
2009. jún. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Gondolj csak bele: így is mennyien pontozgatnak le mindenkit, válaszolnak sértő dolgokat. Regisztráció nélkül aztán tényleg elszabadulna a pokol ezügyben. Így is mindenki a bunkó válaszolókon és lepontozókon van (jogosan) kiakadva. Minek adjuk még alájuk a lovat? Aki tényleg szeretne segíteni, az regisztrál, nem egy nagy dolog. A körüziket meg azt hiszem be lehet állítani, hogy ne jöjjenek.
2009. jún. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Így van, nem nagy ügy regisztrálni, meg szerintem ez egy statisztikai dolog is lehet, mondjuk a reklám hirdetések miatt. Jobban hangzik, hogy 15000 regisztrált és 30000 vendég nézi az oldalt rendszeresen.

A körüziket meg tényleg le lehet állítani, én még egysuer sem kaptam.

2009. jún. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Azért mert csak így tudod rendesen nyomon követni az általad feltett/megválaszolt kérdéseket.
2009. jún. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
akkor hogy nezned meg a kerdeseidet? mondjuk a valaszolashoz szerintem is felesleges... azt jo lenne ha anelkul is lehetne
2009. júl. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A moderátoroknak nem vagy névtelen, ők tudják, ki vagy és ha valami olyat csinálsz, ami ellentétes a szabályzattal, akkor figyelmeztetnek vagy kitiltanak. Ezt regisztráció nélkül nem tehetnék meg.
2009. júl. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azért kell regisztrálni, mert a robotok teleszemetelnék az oldalt.
2010. febr. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!