Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi van akkor ha valaki feltesz...

Mi van akkor ha valaki feltesz egy kérdést és válaszolnak rá többen is és mind ugyanazt írja de egyik se jó?

Figyelt kérdés
És ha baja lesz az illetőnek mert hitt ezeknek az embereknek, a többség meggyőzte.Nem lehetne tenni ellene?
2009. júl. 2. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Ez a szólásszabadság. Sajnos! Én ezért mondom mindig, hogy nem annyira jó dolog a szólásszabadság mint soan gondolják, mert minden közléskényszeres idióta osztja az észt, anonim!
2009. júl. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nos, a kedves Kérdező is mérlegelhet. Te mindent elhiszel, amit csak úgy vadidegenek írnak, mondanak? Személy szerint én itt csak kisebb horderejű kérdéseket teszek fel (mi a véleményed erről, vagy arról? stb) Ami igazán fontos, annak utánajárok normálisan.
2009. júl. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted hogyan lehetséges az, hogy többen is válaszolnak, és mind helytelenül? És itt aki válaszol, az segiteni próbál, NEKED. De az nem azt jelenti, hogy más fórumokon nem járhatnál utána a kérdéses dolognak. Szerintem nagyon ritka eset lehet a tiéd, igazán sajnálom is, de sajnos tenni ellene nem tudsz semmit.
2009. júl. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt mindenki a véleményét,tapasztalatát irja le, nem szakértői vélemény vagy ilyesmi.

tehát a válaszok alapján neked kell mérlegelned, esetleg utánanézni máshol is,ha meg olyanról van szó(pl. egészségügyi probléma) akkor szakértőhöz fordulni - ennyit tudsz tenni.

2009. júl. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
de... ne légy hülye:D gondolkodj, mit teszel...
2009. júl. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!