Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » "Több ellentmondás van a...

"Több ellentmondás van a kérdéseidben. Valósat írj. " Ha felteszek egy kérdést, ami nem velem esett meg, hanem ismerősömmel, de ő nem tudja megkérdezni, akkor az már nem is valós?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 12:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Írd le E/1-ben a történetet, és értelmesen, összefüggően, abba nem lehet belekötni. Erre nem gondoltál?
2012. júl. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

De, pont erre gondoltam. Leírtam E/1 személyben, de a korábbi kérdéseimmel összevetve volt némi ellentmondás. Nyilván, hiszen nem rólam szólt a kérdés, néha pedig a saját kérdéseimben is változtatok adatokat, hogy ne lehessen egyértelműen visszavezetni hozzám. És így törölték is.

Nyilván ha védeni akarom a magánéletem, akkor nincs jogom itt kérdezni.

2012. júl. 10. 12:49
 3/14 anonim ***** válasza:

Erről még nem is hallottam. Mármint, hogy ha ellenkezik a korábbi kérdéseiddel, akkor törlik. És akik többen használnak egy felhasználót?


Ha egy kérdésen belül voltak az ellentmondások, úgy jogos. Ha mondjuk tíz különböző kérdés átlagolva, akkor nem értem. Én is sokat változtatok a valóságon, hogy ne ismerjenek fel. Még az igazi keresztnevemet sem szoktam elárulni válaszban, se azt, hogy hol lakom.

2012. júl. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
mi is használjuk vagy 4en ezt az accot, nem értem.
2012. júl. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
hát itt tényleg törölnek.
2012. júl. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha hülyeséget írsz, akkor igen.
2012. júl. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Egy másik felhasználómat azért tiltották kb 3 éve, mert az egyik kérdésnél azt írtam, hogy 17 éves vagyok, míg a másiknál azt, hogy 18.

2 kérdésről van szó.

2012. júl. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen, ilyen nálam is volt már. Abszolút szubjektív a dolog.
2012. júl. 11. 18:38
 9/14 anonim ***** válasza:
Hú, ez ijesztő. :D Én is mindig más adatot adok meg, hogy ne ismerjenek fel. azt hittem, hogy ez az oldal ezért van....
2012. júl. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez egy anonim oldal. Nem kötelező megadni semmilyen adatot. Ha nagyon muszáj, akkor annyit írsz, hogy 18 év alatti vagy fölötti vagy, vagy két érték közöttit. Így nem kell egyszer ilyen, egyszer olyan adatra hivatkozni.

Vagy azt írod, hogy fővárosban élsz, megyeszékhelyen, vagy kis-nagyvárosban, vidéken, és akkor nem kell kiírni még azt sem hogy melyik megyében vagy konkrétan hol.


A személyes és egyedi esetek leírása persze hordozhat magában olyan információt, ami alapján valaki felismerhet valakit, de akkor vagy megpróbálsz minél kevesebb szubjektív elemet beírni, vagy elhagyod a személyes szálat, és úgy írod le, mintha két idegennel történne és külső szemlélő lennél.


Annak viszont nincs értelme, hogy váltogasd a korodat vagy nemedet, vagy egyéb adatokat direkt. Nem csoda hogy kitiltanak, te sem nagyon hallgatnál olyan emberre, akinél nem tudod eldönteni, hogy melyik információi valósak.

2012. júl. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!