Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » "Több ellentmondás van a...

"Több ellentmondás van a kérdéseidben. Valósat írj. " Ha felteszek egy kérdést, ami nem velem esett meg, hanem ismerősömmel, de ő nem tudja megkérdezni, akkor az már nem is valós?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 12:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%

bocsánat de az utolsóval nem értek egyet.

ez itt nem a fidesz.hu vagy az nbh.hu, bár biztos sok kérdezőt lenyomoztak már...


ez az oldal azért jött létre, mert egyesek nem tudják megkérdezni az életben azt, amire kíváncsiak, pont azért, mert támadások érnék őket. ha valaki azt akarja, hogy pontos helyzetre pontos választ adjanak, de ne ismerjék fel, akkor érthető, hogy nem valós adatot ad meg, vagy nem adja meg. és ha mégis megadja de nem igaz?


oké, a hazugság bűn, meg gerinctelen, de ez a való élet, nem hittan óra, még csak nem is árt vele senkinek, ha meg annyira gerinces lenne itt mindenki, akkor csatolna fotót meg lakcímkártát a kérdéseihez...

ezt törlik, bezzeg az okoskodó, provokáló kérdéseket/válaszokat nem.


most akkor minden kérdéshez hozzon létre egy új nicket, mert különben törlik?

2012. júl. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%
tényleg nem értem, mi vesz rá egy eleinte jó oldalt, hogy a saját elveinek ellentmondjon. sajnos lehet hogy politikai nyomás. itt már bármi elképzelhető
2012. júl. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, hogy van olyan, hogy az ember jobban jár, ha elferdít bizonyos adatokat magával kapcsolatban egy kérdésében.

Pl. ha teniszütőt akar venni a saját városában ,akkor kénytelen megmondani, hogy hol lakik, viszont ha egy másik kérdésében egy barátjára, a párkapcsolatára, vagy épp az anyósára panaszkodik, akkor bizony azért törekszik az ember, hogy ne ismerjék fel, mert mi van mondjuk ha épp az érintett is használja az oldalt. Ilyenkor igenis direkt más adatot fog megadni magáról az illető. Ha 22 éves, tuti, hogy legalább 31-nek írja magát, mert ki akarná még jobban tetézni az anyósproblémáját,azzal, hogy lebukik egy honlapon. Viszont ha tanácsot kér pl., hogy 22 évesen egyetem mellett még x körülmények között merjen-e babát vállalni, akkor kénytelen megmondani a valós korát.

Ezekben az esetekben nem megfelelő megoldás, hogy hozzávetőleges kort ír. Mert a tól-ig öt évnél nagyobb idővallumot nem foglalhat magába. Igen érdekesen nézne ki, ha valaki hozzávetőlegesen 18-28évesnek írná magát:)

Ha "kényszerhelyzet" miatt sem lehet füllenteni, akkor az oldal elvesztette a funkcióját, amiért lényegében létrejött.

2012. júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
na erről beszéltem én is, jó, hogy valaki megérti. de sajnos az emberek többsége nem megértő, mert ha az lenne bárit megkérdezhetnék bármiről az utcán is...
2012. júl. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!