Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Csak nekem nem működik az...

Csak nekem nem működik az oldal? Összevissza írja ki a kérdéseket, vannak itt tök régiek is most. Vagy csak nekem?

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Új funkció. Ha megnézed a saját kérdéseidet, akkor kiírja majd, hogy mi ez.
2009. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
54%
Nálam is össze van zavarodva..
2009. júl. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

aha, most írta ki, h mi van... hááát jó szar ez így...

köszi szépen:)

2009. júl. 12. 13:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is megnéztem,de nem látom a kérdéseimnél.Pontosan hol van,leírná valaki?
2009. júl. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Szeretnéd, hogy a kérdésed a kategórialista elejére kerüljön, mert nem kaptál még rá kielégítő választ?

Ha eltelt 36 óra azóta, hogy utoljára választ kaptál a kérdésre, akkor itt egy linket találsz, amire kattintva kérdésed újra legelőre helyezheted. A kérdés addig a kategóriáján belüli kérdéslista élén fog szerepelni, amíg el nem telik 36 óra, vagy a limitált kiemelt hely miatt más felhasználók kérdései ki nem szorítják onnan. (Utóbbi esetben sem tudod majd 36 órán át újra kiemelni kérdésedet, vagy másikat ebből a kategóriából.)

2009. júl. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!