Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Biztos, hogy jó a GYIK pontozó...

Biztos, hogy jó a GYIK pontozó rendszere?

Figyelt kérdés

A toplistát a következők alapján állítják össze:


- kérdésért 3 pont jár [ezzel nincs semmi gáz]


- válaszért -5 pont és +5 pont között jár arányaiban annyi, amennyire hasznosnak találták a választ mások [szerintem ez már nem olyan korrekt. Gyakran írok a politika témakörbe, és aki már járt ott, tudja, hogy a válaszokat nem hasznosság alapján pontozzák, hanem hogy ki melyik politikai oldalon áll.]


- válasz értékelésért -1 pont vagy +1 pont jár, amennyiben azt már elegen értékelték mások is ahhoz, hogy megállapítsuk, nem másokkal ellenkezőleg értékeltél-e. Ha értékelésed nem felel meg a többség értékelésének, akkor -1 pont, ha megfelel, akkor +1 pont jár, egyéb esetben nem jár érte pont. [ez megint csak olyan dolog, hogy a személyes véleményemet pontozzák. Ha ellenkezik a tömegével, akkor rögtön hátrébb kerülök a pontlistán? Nem hiszem, hogy ez így igazságos lenne...]



Ti mit gondoltok?



2012. júl. 28. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:

A GYIK a gyakran ismételt kérdések rövidítése, a GYK meg a gyakori kérdéseké.

De amúgy a kérdésre válaszolva:

Nálam is felmerült már, lehetséges hogy nem jó. :S

2012. júl. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Most akartam ilyesmit kérdezni, delátom, már volt ilyen kérdés. Ez.

Szerintem egyértelmű, hogy nem az igazság derül ki, hanem, hogy az átlagember hozzászólásaihoz képest te hol állsz. Tehát mennyite vagy átlagos, mennyire térsz el az átlagválaszolótól.

És az igazság nem attól függ, hányan voksolnak arra.

2012. dec. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem már ezer éve ugyanannyi a százalékom, pedig sokat válaszolok, kérdezni is szoktam néha... nem tudom min múlik, de igazából nem is érdekel, míg nem lesz indokolatlanul rossz a százalékom.
2013. jan. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!