Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Egyes savanyúuborka emberek...

Egyes savanyúuborka emberek miért töröltetnek a moderátorokkal egy csomó kérdést, meg választ? Méghozzá normális, és nem trágár írásokat.

Figyelt kérdés
Ez legyen a legnagyobb örömük !
2012. aug. 7. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert unatkoznak. Nekem is volt egy csomó ilyen. Másrészt mindig röhögök azon, ahogy szépen esik le százalékom, pedig 91-ről indultam pár hónapja, de vannak emberek, akik nem tudják elviselni, ha más véleményen vannak mint ők. Azt hiszik, hogy a piros kézzel nagyon megbüntetnek. :D
2012. aug. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Antimod ***** válasza:
93%

Én a bunkó, oda nem illő válaszokat szoktam jelenteni, mert a taplóságot szerintem nem kell tolerálnunk. Nehogy már ők diktáljanak.

Szintén szoktam jelenteni az olyan kérdéseket, amelyek teljesen rossz kategóriában vannak, illetve teljesen értelmetlenek, vagy kifejezetten provokatív céllal jöttek létre.

Természetesen nem azért, mert nem értek vele egyet.

2012. aug. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
8%
Baxi ezt én is szeretném tudni. Úgy rühellem az ilyen spicli ge.ciket akik miatt törlik néhány kérdésemet! Remélem az ilyenek fájdalmas halált halnak majd! Az összes farikcsaaas kérdést is töröltették :(
2012. aug. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jah és legszívesebben az ilyet jól képen törölném
2012. aug. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem, már innen is hiányzik pár válasz. No comment.
2012. aug. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja sunyi bunkó irígy fanyar kocazsírok.
2012. aug. 8. 13:06
 7/12 anonim ***** válasza:
Össze fogunk, kinyomozzuk kik azok és jól elverjük őket?
2012. aug. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
:DDD igeeen,majd megtanítjuk kesztyűbe dumálni :)
2012. aug. 8. 13:16
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már komolyan gondolkodom, hogy törlöm magam innen. Ha felteszek egy normális kérdést, szépen megfogalmazva, tanácsot kérek, stb., akkor alig jön rá válasz. De az ötezredik "elég nagy-e a farkam", "terhes lehetek", járnátok-e ilyen alacsony/kövér/mags/sovány/ fiúval/lánnyal kérdésnél meg ömlenek a válaszok. A színvonal közelíti a 0%-ot.
2012. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez is igaz. :( Nekem az életbevágó kérdésekre hónapok óta nem kaptam rá egy választ sem, de a troll kérdéseimre meg mindig csepegnek a válaszok. am. nem lehet innen törölni magad, csak a moderátor tud törölni.
2012. aug. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!