Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy a normális...

Miért van az, hogy a normális de szép lányok kevesebbet káromkodnak mint a normális és jóképű csávók?

Figyelt kérdés

meg van a másik véglet mikor a csaj is egy tömeggyártmány meg a f.szi is .ebben az esetben mind2-en káromkodósak

:D


és mivan azzal a normális sráccal aki szinte alig káromkodik, ő vagy gátlásos vagy csúnya ?! :D


2012. jan. 4. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem az a srác aki alig káromkodik, jófej lehet és különleges :D
2012. jan. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az a srác, aki alig káromkodik, normális és legyen büszke magára.
2012. jan. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
mer ők be akarnak nyalni a felnőtteknek, és játszák a szerepüket, vagy alapból visszafogottak és azt gondolják jó így nekik, de ó, lehet hogy jó is így nekik. De inkább arra tippelek, hogy angyalkát játszanak. Az ilyenekben van csak igazán rosszindulat meg meglepetés, én mondom. Találkoztam nem eggyel.
2012. jan. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy talán nem olyan környezetben nőttek fel. Vagy felfogták, hogy undorító. :)
2012. jan. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A sok káromkodás visszataszító, és nem vall túl kulturált emberre. Legyen az nő vagy pasi.
2013. júl. 27. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!