Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ti is utáljátok, hogy 30...

Ti is utáljátok, hogy 30 percet kell várni 2 kérdés kiirása között?

Figyelt kérdés
mert én már a falra tudnék mászni xD

2012. aug. 9. 00:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Régen 1 órát kellett várni, úgyhogy ne türelmetlenkedj.
2012. aug. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Én meg 3órát tudtam,mert úgy volt nem? Xd na akkor tudom,am fél óra nem sok,addik felmész a : www.omegle.com oldalra xd asziszem,ba ez nem semmi oldal.
2012. aug. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 2xSü ***** válasza:
86%

Ez azért van, hogy az oldalra komoly, értelmes, valóságos kérdések kerüljenek ki, hogy gátat szabjon azoknak, aki az oldalt baromkodásra akarják csak használni, vagy akik még tízszer feltennék a kérdést, mert 2 perc telt el, és még nem érkezett válasz.


Pont az a lényeg, hogy a falra mássz, és itt hagyd az oldalt, és helyette mondjuk egy chaten, vagy a facebook adatlapodon éld ki az unalmadat, és ide akkor gyere, ha tényleg van valami értelmes, fontos kérdésed.

2012. aug. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én igen.
2012. aug. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem. Csak akkor teszek fel kérdést, ha kérdésem van, nem akkor, amikor unatkozom.
2012. aug. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Valahogy nehéz elképzelni, hogy napi 48 kérdésnél többet szeretnél kiírni.
2012. aug. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Én nem értem a lényegét. Mi van akkor, ha valaki gyorsan ki akar írni még egy kérdést a másik után, mert tegyük fel, hogy nem lesz gép közelben, a telefonja pedig lemerült...
2012. aug. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 2xSü ***** válasza:

#7: Miért nem érted? Ez a védelmi mechanizmus megakadályozza, hogy valaki 5 perc alatt – egy jó scripttel – feldobjon ezernyi kérdést (vagy kérdésnek álcázott hirdetést pl.).


> Mi van akkor, ha valaki gyorsan ki akar írni még egy kérdést a másik után, mert tegyük fel, hogy nem lesz gép közelben, a telefonja pedig lemerült...


Nagyon ritkán fordul elő, hogy valakinek két sürgős, égető kérdése van és nem képes fél órát várni a kettő feltétele között. Én több év alatt eddig összesen 3 fontosabb kérdést tettem fel. A többi a „ráér” illetve a „lényegtelen” kategóriába tartozott, akár két nappal később is feltehettem volna, illetve akkor sem dőlt volna össze a világ, ha nem teszem fel a kérdést.


> tegyük fel, hogy nem lesz gép közelben, a telefonja pedig lemerült


Akkor a válaszokat sem tudja megnézni, akármilyen fontos is a kérdés. Tehát megint egy nem létező szituáció nem használható megoldásáról lenne szó.


Tény, hogy az embereknek az esetek 99,99999%-ban nincs valós, fontos igényük arra, hogy fél órán belül két kérdést is feltegyenek, illetve ez a korlátozás az esetek 99,99999%-ban senkinek semmilyen kárt nem okoz. (Max. máshol unatkozik.)


Azt is hozzá kell venni, hogy az oldal tulajdonosa határozza meg a játékszabályokat. Neked csak két lehetőséged van: elfogadod azt, vagy nem és keresel – esetleg készítesz – más hasonló oldalt.

2012. aug. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon is kevés ez a fél óra.

Nem ez a fél óra fog megakadályozni emberkéket hogy buta kérdéseket írogassanak ki unalomból.

2013. jan. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!