Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Titeket nem idegesít, ha...

Titeket nem idegesít, ha segíteni próbáltok, és mégis lepontoznak?

Figyelt kérdés

valaki megkérdezte, hogy melyik nyelvvizsga ér többet, a szakmai közép, vagy egy sima felsőfokú. Elmondtam, hogy ez szitufüggő, és hogy mivel én a szakmában szeretnék dolgozni, ezért szakmait fogok letenni, lehet felsőt, legalább az egyik nyelvemből.

Most ezzel a válasszal úgy öszintén mi volt a baj? 74%-ra le lettem pontozva. (nem a pontok érdekelnek, de ha segíteni próbálok, akkor miért kell lepontozgatni?) Féltékenyek arra hogy meg szeretném próbálni a felsőfokút, vagy mi? VAgy csak unatkozott valaki, vagy nem értett valaki egyet a válasszal?


2012. aug. 17. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Engem is irritál. Múltkor olyan kérdés volt, hogy örülnél ennek az ajándéknak? Leírtam, hogy nem és 0% lett, holott ez csak ízlés kérdése...
2012. aug. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
engem nem nagyon szokott foglalkoztatni, mondjuk pár esetben tényleg zavaró tud lenni,hogy ugyan most miért is lettem lepontozva?! De amúgy meg tényleg nem tud különösebb módon meghatni a dolog
2012. aug. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Sokan egyetértés alapján használják az értékelést, nem a válasz hasznossága alapján, ezért annyira nem zavar.


Engem inkább az zavar, mikor valami olyan kérdésre válaszolok, ami valóban fontos, nem csak pl. véleménygyűjtés, hanem komoly dolog, és még arra sem méltat a kérdező, hogy megköszönje a választ. Néha még annak is örülnék, ha vissza írna, hogy jó tanács volt-e. Lehet, hogy h...ségnek tartjátok, de szerintem jó érzés tudni, hogy sikerült valakinek segítenem.

2012. aug. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Mert sok a hülye itt, GyK -n. :[
2012. aug. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Ez itt mindennapos. Mindig harcolni kell a sok idióta ellen, de úgyis ők vannak többen. 3 hete még 89%-os voltam. 2 napja még 85%-os... Pedig csak ahhoz szólok, amit biztosra tudok.
2012. aug. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!

Látom nem csak engem idegesít... Jó, persze nem megyek falnak tőle, meg semmi ilyesmi, de valahol rossz, hogyha segíteni próbálok, vagy kifejtem a véleményem valamilyen kérdésben, akkor így lepontoznak. Ez is egy vélemény meg az is. És én is tényleg csak azokhoz a kérdésekhez szólok hozzá, amihez vmi értelmes, építő, segítő dolgot tudok írni.

Igen, nekem is fura, hogy sokan még egy köszönömöt sem képesek odaírni a sok-sok kommenthez... Pedig hát azért illene, legalábbis szerintem.

Ettől függetlenül, meg jópár idióta kérdéstől eltekintve viszont szeretem az oldalt nagyon, sok az érdekes kérdés, meg én is kaptam már segítséget itt jópárszor.

2012. aug. 19. 20:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Alapjában jó lenne az oldal, csak kicsit agresszívabban kéne szűrni. Vagyis inkább másképp. Azt elküldhetem levélben, hogy "b@zdmeg a ...", de egy hotfile linket, ami egyébként legális tartalomra mutat, nem. Persze kijátszható, de most őszintén. Kinek van kedve naponta azt hallgatni, hogy elküldenek melegebb éghajlatra, és közben ha segíteni akarsz, trükköznöd kell? Meg jó lenne egy olyasmi, hogy szerkeszthetőség. Minden ember hibázik, tehát elírhat egy szót. Ez abban a "részlegben" (Mobilok) ahol én tevékenykedek, eléggé fontos lenne, mert nem mindegy, hogy egy ajánlatkérésnél 10.000, vagy 100.000Ft-ot írok. Persze máshol is van haszna, de ott én nem járkálok. :D
2012. aug. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!