Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit kéne elkövetni, hogy ne...

Mit kéne elkövetni, hogy ne csökkenjen folyamatosan a százalékom? Csakis felfelé pontozták a válaszaimat, mégis folyamatosan csökken az "ez a hozzászóló xy %-ban ad hasznos válaszokat" értékem.

Figyelt kérdés
Nincs olyan, hogy lepontozták volna bármelyik válaszomat, amelyiket elegen értékelték, az szinte mind 100%-os. Nem mintha az életem múlna rajta, de akkor sem értem. Ez így egyáltalán nem tűnik hitelesnek. Ha nem vagyok sehol sem lepontozva, akkor miért csappan folyamatosan? Esetleg a modik szabadon variálhatják ezt aszerint, hogy ki nekik a szimpatikus?

2012. ápr. 13. 10:28
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Na figyu


Az egyes válaszaid pontozása csak akkor jelenik meg, ha az értékelések száma elér egy határszámot. Ez a szám számunkra ismeretlen, de mondjuk legyen 100 darab like/dislike.

Nos, ha mondjuk "csak" 97 ember értékeli a válaszodat, akkor te nem fogod látni azt, hogy ők milyen arányban pontoztak téged fel és le. Tehát lehet, hogy te nem látod a szignifikánsabb lepontozásaidat, mert nem lépte át a számuk a kritikus értéket. Például 84 ember a válaszodat 41 százalékosra értékeli, de te ezt nem látod, a fent említett okokból. Összességében ezek a dolgok húzzák le a százalékodat. A staffnak se ideje se érdeke lehúzni a te százalékaidat, úgyhogy ez kizárva,

Végül egy jó tanács: ha magasan akarod tartani a százalékodat, akkor ne írj a politika rovatba, mert ott lehetetlen mindenki számára hasznosnak lenni, kivéve ha nagyon demagóg vagy, de azt csak többnyire önmagad meghazudtolásával lehet elérni. Az meg gáz, mert minek is hazudna az ember.

2012. ápr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Első, ez nem így van, két pontozás után már megjelenik hogy xy %-ban hasznosnak tűnik (tégy fel egy kérdést, kérd meg két ismerősödet, hogy nyissák meg, az egyikük ír egy választ, a másik pedig pontozza, te is pontozod, és már meg fog jelenni egy refresh után).
2012. ápr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Dehogy jelenik meg két pontozás után.

Ha úgy lenne, akkor rengeteg 50%-os válasz lenne meg 33%-os meg 20%-os, stb

Elég megnézned, hogy a válaszok többségénél nincs értékelés. Az oldal eléggé látogatott, ha igaz lenne amit mondasz, akkor minden áldott válasznak nyilvános lenne az értékelése.

Na mindegy, úgyse hiszed el, kár magyarázni.

2012. ápr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Én elhiszem, de lécci, értékeld már a felső két választ (lécci engem se pontozz le, én teljesen azt hittem, hogy ez így van :D )
2012. ápr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Én direkt egyszer zöldet adtam egy 0%-os válaszra, és hirtelen 33% lett belőle. #3, ezt lécci magyarázd meg nekem :D
2012. ápr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudhatod, hogy időközben mások hányan tették ugyanezt a nulla százalékos válasszal. Én is szoktam szánalomból felpontozni...
2012. ápr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na, én felpontoztam itt mindenkit köszönetem jeléül :)
2012. ápr. 13. 19:26
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Én is felpontoztam mindenkit, hasznosak voltak a válaszok.
2012. ápr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Én is! :)
2012. ápr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 claidheamohmor ***** válasza:
Én is :), de számít ez egyáltalán valamit?
2012. máj. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!