Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ez olyan érdekes, ti is...

Ez olyan érdekes, ti is találkoztatok már ilyenekkel?

Figyelt kérdés

Olyan érdekes mikor itt GYIK en 2 kérdés egy történetet alkot.Pl két fél 2 külön dolgot kérdez de a történet alapján egy helyzetről beszélnek,és rokonok,vagy barátok.


Én pl.nem tudnék részletesen leírni minden kis dolgot mert tuti hogy valaki beazonosítana,legalább is valószínű.

Ti is sok ilyen kérdéssel találkoztok?


2012. aug. 20. 01:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt már én is megfigyeltem és nem is értem. Pl: az összevesztem a barátnőmmel, mert blablabla.. és tök részletesen leírja. Szóval, ha az a barátnő is olvassa, akkor egyből rájön, hogy róla van szó. Meg azt sem, hogy ez az oldal nem egy napló vagy személyi tanácsadó, hogy olyanokat kérdeznek, aminek semmi köze az oldal lényegéhez. Az ilyen vezessen blogot, vagy írja le egy füzetbe. Túl sok az unatkozó ember, de a szennyest minek itt teregetik ki, azt nem tudom felfogni.
2012. aug. 20. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írna valaki példát? Én még nem találkoztam ilyennel.
2012. aug. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!