Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Kb. hány százaléka nem kamu...

Kb. hány százaléka nem kamu az itt feltett kérdéseknek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem elég sok nem kamu,valóban ennyi retardált-idióta van,csak kevesen hiszik ezt el.
2012. aug. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
hát
2012. aug. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az elsőnek van igaza
2012. aug. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 2xSü ***** válasza:
100%

Szerintem ez attól is függ, hogy melyik kategóriáról van szó. Az Egyéb kérdések részben sok a „szemét”. Mondjuk a Számítástechnika > Programozás kategóriában a kérdések túlnyomó többsége értelmes, valós kérdés.


Meg ugye az is kérdés, hogy mi számít kamu kérdésnek. Pl. egy humor kategóriába feltett kérdés az-e? (Pl.: Hogyan lehet samponból bort csinálni? vagy Ave Maria és Ave Cézár testvérek voltak?)


Hogy összességében az egész oldalon mennyi a kamu kérdés? Nem hiszem hogy 1% feletti lenne ez az érték. (De meg merem kockáztatni, hogy 0,1% alatt van.)

2012. aug. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sok kamu kérdés van. Például az UFO észleléseknél, a családi kategóriában, az ünnepek kategóriában és itt, az egyéb kérdéseknél is eléggé sok a kamu kérdés...
2012. aug. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szerelem/szex kategóriát ki ne felejtsük! Ott van a legtöbb kamu kérdés. Am. egy korábbi reggemel feltettem egy teljesen valós kérdést a volt sulimról, Közoktatás/tanfolyamok kategóriába és mindenki kamunak hitte egészen addig míg az egyik volt osztálytársam konkrétan meg nem zsarolt a kérdésnél mindenki előtt. De aztán végül jelentette vki a választ és törölte a moderátor a felhasználót is. Jah és mellesleg nem én jelentettem, mert nekem csak jó volt, hogy bizonyította a kérdés valódiságát.
2012. aug. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Krisztian! Mindent mondj el! Reszleteket akarok! :)
2012. szept. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!