Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Melyik kérdéseken akadtatok...

Melyik kérdéseken akadtatok ki legjobban GYK-n?

Figyelt kérdés
Link is jöhet :) Hogy mitől szaladtatok volna ki a világból itt az oldalon.

2012. szept. 4. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Bármelyiken amit a gyepes ezotéristák feltesznek.Be is kéne azt tiltani mert a médiatörvény értelmében károsan hat a kiskorúak szellemi fejlődésére.
2012. szept. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Nem csak az ezo topikban, hanem sajnos mindegyikben volt már olyan, hogy: húha!


De most ez a legfrissebb:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__reinkarnacio-es-karm..

2012. szept. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%

Hehe második, én is ezt akartam volna linkelni. :D


A Szerelem és szex kategória hemzseg az ilyen kérdésektől, pláne éjszaka, de a Vallás részleg sem marad el tőle. Ami még mostanában idegileg kikészít, az a kismillió Szent Johanna Gimis kérdés.

2012. szept. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Antimod ***** válasza:
100%
Én azon, aki kifejezetten provokatív céllal tesz fel kérdést (vagy inkább annak álcázott állítást), aztán vehemensen ráförmed az azzal egyet nem értő válaszolókra. Volt már ilyen, nem is egy.
2012. szept. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

Én azon akadtam ki, hogy akik nem hisznek az ezoterikus tanokban, AZOK MI A HÓHÉRNAK MENNEK ODA VÁLASZOLNI?! Nagyon sok komoly kérdés van ott, attól, hogy ti nem hisztek benne, még komoly!


Egyébként a sok Szent Johannás, Feng Shuis, álomfejtős, vegás, panelkutyás kérdésen.

2012. szept. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 chrishu ***** válasza:
Én azon akadtm ki amikor provokáltak pár embert a gyökerek és mi voltunk a bunkók, hogy rájuk förmedtünk
2012. szept. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
főleg azokon,amelyekben terhes nők felhúzott pólóban,lejjebb húzott bugyiban feszítenek a képen,és kérdik?hány hetes?nem?kilogramm?súly?-én tuti nem tennék fel ide ilyen képet
2012. szept. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Dia90' válasza:

Én az ilyenektől vagyok kész, hogy: "Szerintetek szép vagyok?" Meg amikor vki megkérdezi, h gáz-e a farokmérete.

Amin meg a legjobban röhögtem, azt már nem is találom, de ez volt: "Leborotváltam a farkam, de így kevesebb sperma jön ki. Miért van ez? Amíg nem volt leborotválva, több jött." Agyament kérdés, agyament válaszok. xD

2012. okt. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jaj sok van "megszakítással védekezünk, lehetek terhes?", "szerintetek szép vagyok?", "szerintetek kövér vagyok?" (Itt két okból is: van, aki csak dicsértetni akarja magát, aki meg mégsem, abba meg kegyetlenül belerúgnak a válaszolók), "ezt és ezt az állatott tarthatom így/etethetem ezzel/rakhatom ezt alá alomnak?" (majd az összes egyébként helyes választ meg sem fogadja, a válaszadókat elküldi a fenébe), "beteg az állatom, de nem viszem orvoshoz, mit tegyek?", "végre kaptam egy állatott pár napja, de meguntam, mit tegyek?" és ez csak az elmúlt pár nap...
2012. okt. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*állatot
2012. okt. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!