Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nincsen ezen az oldalon...

Miért nincsen ezen az oldalon trágár, csúnya szöveg szűrő mellett "értelmetlenül bepofázós" válasz szűrő?

Figyelt kérdés

Szerintem sokkal hasznosabb lenne kiszűrni az ilyen válaszokat! nagyon irritálóak. Nevezhetjük "troll szűrőnek" is, bár sok trollos beszólás vicces, azoktól akik direkt trollkodnak, valami kreatívabb, humorosabb szöveggel, de nem támadó jellegűek.

Viszont az nagyon irritál, amikor valaki hülyeségekkel pöffeszkedik, és megvan győződve arról, hogy "te mekkora hülye vagy" és ő mekkora zseni(bár gondolom, ha egy ilyen ember olvassa ezt, akkor az ő szemszögéből te vagy ez az ostoba), és idióta, nagyképű stílusban válaszol. Jobb esetben nem írsz vissza neki, így nem folytatja a hülyeségeit, de mégis fáj a fejed a már meglévő válaszoktól(legalábbis engem nagyon zavar).



2012. szept. 4. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz lenne megcsinálni, mert nincsenek olyan kulcsszavak, amiket kizárhatnának ilyen kategóriában.
2012. szept. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
De van jelentőgomb!
2012. szept. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2# wow, ezt nem tudtam:) remélem segít, amúgy tudom,hogy nehéz lenne megcsinálni, amolyan felhívásképp írtam ki, hátha "lelki ismeretfurdalást" keltek az ilyen személyekben:).
2012. szept. 4. 19:19
 4/4 anonim ***** válasza:
A modok alszanak posztolj troll választ XDDDDDD lol peti te valami fekália hekker lehetsz :--DDD
2012. szept. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!