Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babám fenekén (a...

7 hónapos babám fenekén (a végbélnyílás mellett) csúnya pattanás van, ami nem akar elmúlni. Mit lehet vele csinálni? Tapasztalt valaki hasonlót?

Figyelt kérdés
Először csak egy kemény dudort lehtetett érezni a bőr alatt. Erre a doki nem mondott semmi konkrétat. Utána alakult ki a pattanás. Egyszer már kifakadt magától, de újra visszanőtt. Sem a sima popsikenőcs, sem a gyógyszertári bóraxos nem használ. Nyomkodni nem akarom.
2009. febr. 28. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, h mi lehet, de szerintem se nyomkodd.

én megmutatnám asszem bőrgyógyásznak a helyedben.

2009. febr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
babámnak volt hasonló, sudocream segített, pár nap alatt elmúlt
2009. febr. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. febr. 28. 23:39
 4/4 anonim ***** válasza:
az én kisfiamnak is volt ilyen én neogranormannal kentem de amikor megért vagyis sárga volt a közepe a gyerek orvosunk kinyomta majd egy hét mulva megint a doki nyomta ki és szépen elmult igaz egy pici heg maradt utána de most már hét éves a fiam és semmi gondunk nem volt vele ja és a doki steril gézlappal nyomta ki szegénynek sirt is de utána már nem nyügösködöt bisztos feszitet is neki
2009. márc. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!