Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek hányan használják...

Szerintetek hányan használják azért az oldalt, hogy a saját véleményüket megerősítsék?

Figyelt kérdés

Vagyis: kikéri valaki véleményét, de odaírja a végére, hogy 'ugye én gondolom jól'. És akkor mindenki szépen beírja neki, hogy peeersze. Aki meg nem ért vele egyet, annak megy a lepontozás.


Kiegészítés: miért és honnan kellene tudnia a válaszadónak, hogy a kérdezőnek éppen mi esik rosszul, milyen nyűgje van?


2012. szept. 14. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez sajnos így van. Én pl. szociális területen dolgozom, egyházi fősuliban tanultam, szóval nálunk nagyon komolyan tanították a másik ember elfogadását, megértését. Nálunk az arany szabály szerint kell az emberekkel foglalkozni. (Úgy viselkedj egy másik emberrel ahogy elvárod, hogy veled viselkedjenek). Szóval utálom az összes olyan kérdést amikor általánosítanak. Ha munkanélküli akkor lusta, ha beteg akkor az az ő hibája, ha nem járt egyetemre akkor buta stb. Millió ilyen van és a legtöbb kérdésnél a kérdező csak magára gondol meg az ő véleményére. Ha leírod, hogy nem biztos, hogy ez így van akkor egyből jönn az anyázás, plusz lepontozás. Szerintem a többség inkább csendbe is marad, mert tényleg reménytelen dolog itt megérteni másokkal, hogy az ő véleménye nem biztos, hogy más véleménye is..
2012. szept. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
13426 fő. A többi tájékozódni jön, egy kisebb rész pedig unalmat űzni.
2012. szept. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én ha leírom a véleményemet,rögtön jön a lepontozás,meg nem egy értelmes kérdésemet törölték már
2012. szept. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!